juoksulenkki juoksulenkki
Ennen ja nyt.. Ennen ja nyt..
Ei saa >:3 Ei saa >:3
Miten äärioikeisto liittyy persuihin? Miten äärioikeisto liittyy persuihin?
internet pähkinänkuoressa internet pähkinänkuoressa
Ohisalo servasi Halla-ahon.. eiku.. Ohisalo servasi Halla-ahon.. eiku..
Avustaja :3 Avustaja :3
10 shots 10 shots
snibeti snab snibeti snab
ei ollut ensimmäinen kerta ei ollut ensimmäinen kerta
Antifa Antifa
Eren x Mikasa Eren x Mikasa
kummeli korona kummeli korona
Mikähän psykoosi Lauralla tällä kertaa on? Mikähän psykoosi Lauralla tällä kertaa on?
jopocop jopocop
Vakavaa asiaa. Vakavaa asiaa.
Feministien ideologiaa.. Feministien ideologiaa..
Mit vit Mit vit
kaveri :3 kaveri :3
Allahu akbaaaa *pummm* Allahu akbaaaa *pummm*
Kun mäkkäri tuli suomeen Kun mäkkäri tuli suomeen
Mitä tapahtui ruumiskonteille? Mitä tapahtui ruumiskonteille?
Maria Nordin - guru Maria Nordin - guru
Tom of Finland Tom of Finland
 612 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.49 MB, 1 tiedosto, 25.02.2025 14:12:47
[ + 0 | ]

Nyt pitää levätä

[78428] [0.gif] [1.49 MB] [500x650] [] []
0.gif

26.02.2025 00:37:05
#682841 [+1] Piilota Suosittele

Katkolle! Kuka vitun idiootti menisi katkolle kun sen voi tehdä kotonakin kuten juuri äsken alkaen la-su jolloin en juonut edes vettä, ja eilen ei ollut niin pahaa krapulaa 0.00:ssa kuin tänään koska join eilen. Ei pameja, ei mitään, 2 yötä ja päivää vapinaa.

Suljetulla taas antavat pamin, yhden (1) pamin tunnin välein, no eihän se mitään auta. Kannan lompakossa aina levyä ja söin ne salaa molemmilla kerroilla niin lähti psykoosit ja osin krapulakin.

26.02.2025 11:14:36
#682904 [+-] Piilota Suosittele

>>682841 maanantaina yrittivät laittaa kun sanoin että antabusta olen vain vailla ja töihinkin pitäs vielä mennä. Kyllä nämä hikiset painajaiset loppuu itsestäänkin.

27.02.2025 05:05:11 | 05:05:29
#683086 [+-] Piilota Suosittele

>>682904
Katkolle ei oikeasti pääse ilman lekurin lähetettä, ja siinä vaiheessa kun jonkun pitää sut sinne viedä, menet mieluummin viinakauppaan. Nää vois kuunnella asiantuntijoita joskus. Lauantaina heitin suoraan katkon kahdeksi päiväksi vaikka oli lonkeroa ja 3 laatikkoa kaljaa, ja kiduin 2 päivää. Siellä olisin saanut liian vähän pameja ja ois vahtinna ettei tule psykoosi tai kramppaa pahemmin. Ite se pitää hoitaa. 48+12 tuntia hereillä, 48 tuntia täysin selvinpäin juomatta ja syömättä, jalkoja kramppaillen valveilla vaihtaen asentoa kerran sekunnissa, sinne katkolle pitäis vaan voida kävellä, mutten olisi mennyt muutenkaan kun antavat pamia liian vähän minun sietokykyyn.
>>682966

[ 6 viestiä | ]