Trump ei kestä huumoria Trump ei kestä huumoria
Mehu apu Mehu apu
Hohhoijakkaa :3 Hohhoijakkaa :3
The Fugs - CIA Man The Fugs - CIA Man
Kyllä sitä pitää pillun perään uida Kyllä sitä pitää pillun perään uida
luvattu maa luvattu maa
Missä Ruotsi? Missä Ruotsi?
Ramsay Ramsay
Äitin oma vauveli :3 Äitin oma vauveli :3
täs sarjikses pitää tietää kulttuurei ja falafel täs sarjikses pitää tietää kulttuurei ja falafel
Kerro lisää :3 Kerro lisää :3
Ratsastus on kivaa Ratsastus on kivaa
Millon nää sit toimii...? Millon nää sit toimii...?
Lasaknea :^) Lasaknea :^)
Hiljaa Hiljaa
Mitä vittua mies ja kukkanen Mitä vittua mies ja kukkanen
Jonkinlainen jeesus Jonkinlainen jeesus
sarumanin mielipide jäkälästä sarumanin mielipide jäkälästä
Ronnie urheloitsee Ronnie urheloitsee
Katapultin herra Katapultin herra
Kabom Kabom
Ei vittu hehe Ei vittu hehe
Mikko Mikko
ω ω
 417 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.49 MB, 1 tiedosto, 25.02.2025 14:12:47
[ + 0 | ]

Nyt pitää levätä

[78428] [0.gif] [1.49 MB] [500x650] [] []
0.gif

26.02.2025 00:37:05
#682841 [+1] Piilota Suosittele

Katkolle! Kuka vitun idiootti menisi katkolle kun sen voi tehdä kotonakin kuten juuri äsken alkaen la-su jolloin en juonut edes vettä, ja eilen ei ollut niin pahaa krapulaa 0.00:ssa kuin tänään koska join eilen. Ei pameja, ei mitään, 2 yötä ja päivää vapinaa.

Suljetulla taas antavat pamin, yhden (1) pamin tunnin välein, no eihän se mitään auta. Kannan lompakossa aina levyä ja söin ne salaa molemmilla kerroilla niin lähti psykoosit ja osin krapulakin.

26.02.2025 11:14:36
#682904 [+-] Piilota Suosittele

>>682841 maanantaina yrittivät laittaa kun sanoin että antabusta olen vain vailla ja töihinkin pitäs vielä mennä. Kyllä nämä hikiset painajaiset loppuu itsestäänkin.

27.02.2025 05:05:11 | 05:05:29
#683086 [+-] Piilota Suosittele

>>682904
Katkolle ei oikeasti pääse ilman lekurin lähetettä, ja siinä vaiheessa kun jonkun pitää sut sinne viedä, menet mieluummin viinakauppaan. Nää vois kuunnella asiantuntijoita joskus. Lauantaina heitin suoraan katkon kahdeksi päiväksi vaikka oli lonkeroa ja 3 laatikkoa kaljaa, ja kiduin 2 päivää. Siellä olisin saanut liian vähän pameja ja ois vahtinna ettei tule psykoosi tai kramppaa pahemmin. Ite se pitää hoitaa. 48+12 tuntia hereillä, 48 tuntia täysin selvinpäin juomatta ja syömättä, jalkoja kramppaillen valveilla vaihtaen asentoa kerran sekunnissa, sinne katkolle pitäis vaan voida kävellä, mutten olisi mennyt muutenkaan kun antavat pamia liian vähän minun sietokykyyn.
>>682966

[ 6 viestiä | ]