Gondola löytää Jumalan Gondola löytää Jumalan
Linnulla oli nälkä Linnulla oli nälkä
Shower thoughts Shower thoughts
Kuinka ystävystyä lemmikkinsä kanssa Kuinka ystävystyä lemmikkinsä kanssa
Nyakim Gatwech Nyakim Gatwech
Vakava onnettomuus Vakava onnettomuus
Nykyään kalja on kallista Nykyään kalja on kallista
Vammanen Vammanen
rentun ruusu v2 rentun ruusu v2
Ollaanko kavereita :3 Ollaanko kavereita :3
Purista perseellä normaalisti Purista perseellä normaalisti
itkistä itkistä
tassulle kävi hassusti :3 tassulle kävi hassusti :3
Viattomia börheitä Viattomia börheitä
Ennen oli kommaritkin terästä. Ennen oli kommaritkin terästä.
lammas lammas
rakastavaiset rakastavaiset
Kissakuvia Kissakuvia
Hei jätkät! @Mr_Pihvi pelaa Resident Eviliä ja syö pihviä! Hei jätkät! @Mr_Pihvi pelaa Resident Eviliä ja syö pihviä!
GondolaBurger GondolaBurger
Putin peruna lisko Putin peruna lisko
heil kotler heil kotler
Miu! Miu!
Allahin suunnitelma Allahin suunnitelma
 292 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.49 MB, 1 tiedosto, 25.02.2025 14:12:47
[ + 0 | ]

Nyt pitää levätä

[78428] [0.gif] [1.49 MB] [500x650] [] []
0.gif

26.02.2025 00:37:05
#682841 [+1] Piilota Suosittele

Katkolle! Kuka vitun idiootti menisi katkolle kun sen voi tehdä kotonakin kuten juuri äsken alkaen la-su jolloin en juonut edes vettä, ja eilen ei ollut niin pahaa krapulaa 0.00:ssa kuin tänään koska join eilen. Ei pameja, ei mitään, 2 yötä ja päivää vapinaa.

Suljetulla taas antavat pamin, yhden (1) pamin tunnin välein, no eihän se mitään auta. Kannan lompakossa aina levyä ja söin ne salaa molemmilla kerroilla niin lähti psykoosit ja osin krapulakin.

26.02.2025 11:14:36
#682904 [+-] Piilota Suosittele

>>682841 maanantaina yrittivät laittaa kun sanoin että antabusta olen vain vailla ja töihinkin pitäs vielä mennä. Kyllä nämä hikiset painajaiset loppuu itsestäänkin.

27.02.2025 05:05:11 | 05:05:29
#683086 [+-] Piilota Suosittele

>>682904
Katkolle ei oikeasti pääse ilman lekurin lähetettä, ja siinä vaiheessa kun jonkun pitää sut sinne viedä, menet mieluummin viinakauppaan. Nää vois kuunnella asiantuntijoita joskus. Lauantaina heitin suoraan katkon kahdeksi päiväksi vaikka oli lonkeroa ja 3 laatikkoa kaljaa, ja kiduin 2 päivää. Siellä olisin saanut liian vähän pameja ja ois vahtinna ettei tule psykoosi tai kramppaa pahemmin. Ite se pitää hoitaa. 48+12 tuntia hereillä, 48 tuntia täysin selvinpäin juomatta ja syömättä, jalkoja kramppaillen valveilla vaihtaen asentoa kerran sekunnissa, sinne katkolle pitäis vaan voida kävellä, mutten olisi mennyt muutenkaan kun antavat pamia liian vähän minun sietokykyyn.
>>682966

[ 6 viestiä | ]