tärkeä video tärkeä video
Natsi-varusteita Natsi-varusteita
Horation velienpojat Horation velienpojat
ISMO | Paloittelusurma ISMO | Paloittelusurma
tyylikästä kissakävelyä :3 tyylikästä kissakävelyä :3
Outoa kahvia Outoa kahvia
Saksa ja suvakit Saksa ja suvakit
Vihreä femakkoherkku nami nami Vihreä femakkoherkku nami nami
Arvatkaa mikä kokoelma? Arvatkaa mikä kokoelma?
Kikkeli-Mikko Kikkeli-Mikko
vihreät bikinit vihreät bikinit
Super smash bros. Super smash bros.
Ribul Rock :D Ribul Rock :D
Tumma teema Tumma teema
hoomskapaveid hoomskapaveid
Lisko Lisko
Tuni-ukko Tuni-ukko
Jimbon järkytys Jimbon järkytys
Höh Höh
vesikannu vesikannu
no comments no comments
perjantain aamu hartaus perjantain aamu hartaus
mylvis mylvis
hitler hitler
 562 näyttökertaa, 2 viestiä, 13.39 MB, 1 tiedosto, 02.01.2025 23:13:36
[ + 1 | ]

Heitä homo voltti!

[76598] [2285bf8e9a7b9a67.mp4] [13.39 MB] [1280x710] [20.43s] [] []

kiina

(171)  · 

vanhus

(26)  · 

auto

(719)  · 

kolari

(159)  · 

dashcam

 · 

kuoli saatana

(7)
02.01.2025 23:53:05
#671077 [+2] Piilota Suosittele

Tästäpä tuli mieleen yks umpisekasin oleva mummo naapurustossa. Hiippaili ihmisten pihoilla, kokeili varastojen ovia ja nyysi kaiken irtaimiston mitä vaan löyti. Siinä sitten joku naapuri hoksas mummelin (ei sukua) ja meni jututtaan. Se ohiammuttu lotta koitti karata paikalta pöpelikön läpi rollaattorin kanssa ja selitti menemään, että on hän ennenkin suunnistanut.

No eihän se päässy mihinkään sen rollansa kanssa niin naapuri avitti ja kuskas sen vieressä kulkevalle jalkakäytävälle. Sattuin kohalle niin kuulusteltiin mummoa, että mitä se oikeen yrittää tehdä niin väitti olevansa menossa kotiin eikä reagoinut mitenkään siihen, että kyseltiin siltä, että vittuako se penkoo toisten tavaroita.

Lähti siitä sitten seikkaileen tietä myöten niin lähin koiran kans samaan suuntaan kattoon, ettei se tee kuten filmin mummo ja jää auton alle. Yllättävän ripeäjalkanen satavuotiaaksi. Käänty vähän väliä kattomaan ja huuteli mulle, että vittuakos seuraat mua, hä? Steppasin menemään koiran tahdilla niin 20 metrin välein se käänty tuijottamaan meitä ja lähti taas paahtamaan. Muutaman mutkan jälkeen se katos näkyvistä. Tiiä mihin helevettiin se katos, mutta sekasin se oli ku seinäkello.

No naapuri sitten soitti kytille, että täällä on dementikko rollaattorin kans pöpelikössä ja pöllii muiden tavaroita niin lupasivat partion tulevan paikalle. No tulihan se sitten lopulta. Kolmen tunnin päästä. Kuulustelivat naapuria, että missä se muori nyt seikkailee? Sano, että paha tietää ku se häippäs tästä jo kolome tuntia sitten. Kytät vaan kohotteli olkiaan ja lähtivät vetämään.

[ 2 viestiä | ]