Tuota muijaa ei pimeästä löydä Tuota muijaa ei pimeästä löydä
Apustus Apustus
Cyberpunk Luolasto - Mustaa tulee takaa :O Cyberpunk Luolasto - Mustaa tulee takaa :O
Mikki Mikki
Plague Inc Plague Inc
hillotolppa hillotolppa
Greta taas.. Greta taas..
Yläkerran naapuri alotus pakkaus Yläkerran naapuri alotus pakkaus
Kermainen läskisoossi Kermainen läskisoossi
Hans Edler Hans Edler
internet internet
ÄiTyLit-ryhmässä laitetaan lapset jäähylle ÄiTyLit-ryhmässä laitetaan lapset jäähylle
Mäy mäy mäy mäy mäy :3 Mäy mäy mäy mäy mäy :3
Burn Burn
Yahoo! Yahoo!
Pussy destroyer Pussy destroyer
erotiikkaa erotiikkaa
oliko pakko kommentti oliko pakko kommentti
Saksi siskot Saksi siskot
Cyberpunk luolasto - Mirri irti. Cyberpunk luolasto - Mirri irti.
Luolastolainen Luolastolainen
Muh kaurapuuro Muh kaurapuuro
Museo Museo
lintujen katsomista :3 lintujen katsomista :3
 483 näyttökertaa, 3 viestiä, 1.62 MB, 1 tiedosto, 31.12.2024 14:09:15
[ + 2 - | ]

Ruokarobotti kaatuu

[76541] [tiedosto.mp4] [1.62 MB] [480x854] [19.06s] [] []

ruokarobitti

talvi

(95)

kaatua

01.01.2025 03:15:59 | 03:16:49
#670901 [+1] Piilota Suosittele

Voi jumalauta jätkät, jätkät hei! Mä kekkasin meidän firman uuden idean. Kuunnelkaa... Me laitetaan pikkukoiran kokoisia robotteja kulkemaan kaduille, että ne voi kulettaa pari pakettia voita ja puolikkaan voileivän ostajien luokse. .... Siis täähän on aivan kuningasidea vai mitä, hä!

- Tota, mitä sää oikeen ny tarkotat?

No me laitetaan semmonen mäyräkoiran kokonen robotti tonne liikenteen sekaan tekoälyllä joka kuskaa lähimmästä kaupasta tilaajille pari Abetitin roiskeläppää ja paketin lenkkiä. Matkaan mee ku puol tuntia jos etäisyys on alle 50 metriä. Aivan uskomaton innovaatio, eiks jeh?

- Oot sä vittu tosissas, siis ihan aikuisten tosissas? Me muut tässä firmassa ollaan aika epäuskosia sun juttuihin ku viime kuussa selitit miten droneilla lentävät vessanpytyt oikeen toimis Australian saarilla, että siltä kantilta.

No ne nyt oli menneen talven lumia mut nää on semmosia laitteita joita voitais myydä vaikka puolustusvoimille, että ne möyrii kaks kilsaa tunnissa moottoritietä pitkin vihollisen puolelle ja vie niille kylmää pizzaa johon joku on vääntäny paskan päälle :D:D:D

- .... nerokasta, laitetaan tuotantoon.

[ 3 viestiä | ]