Kirjallisuuden klassikot - The Crucible Kirjallisuuden klassikot - The Crucible
Näin eroat armeijasta Näin eroat armeijasta
Älykääpiö Älykääpiö
Ei poikkeuksia, ei tänään eikä huomenna Ei poikkeuksia, ei tänään eikä huomenna
evry day evry day
we are dogs and we like socks we are dogs and we like socks
Kehote Kehote
Heavy Duty Dark Roast Heavy Duty Dark Roast
Elämän on vittujen elämä Elämän on vittujen elämä
Hämmentynyt kissa Hämmentynyt kissa
jaahas jaahas jaahas jaahas
Kuvaotokset #9 Kuvaotokset #9
Gentlepaska Gentlepaska
Alikäytetty kuvakommentti ;__; Alikäytetty kuvakommentti ;__;
Puuro sarjis Puuro sarjis
Dramaattinen fobba Dramaattinen fobba
laksatiivitaavi laksatiivitaavi
Juuh okei Juuh okei
STAR UGANDAN STAR UGANDAN
Unexpected Jihad Unexpected Jihad
Muna Muna
PYLLYNALLE TYKKÄÄ KAKASTA PYLLYNALLE TYKKÄÄ KAKASTA
hyvä gif hyvä gif
mai beloved vaifu ;__; mai beloved vaifu ;__;
 1 029 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 26.10.2024 08:39:55
[ + 1 - | ]

Säikähti

[74151] [an75zQb_460sv.mp4] [0.89 MB] [460x544] [18.72s] [] []

nainen

(2331)

auto

(726)

paniikki

(11)
27.10.2024 02:37:25
#655540 [+3] Piilota Suosittele

>>655373
Yhen kerran istuin takapenkillä ku nainen oli lähössä ajamaan. Samanlainen huuto alkoi saman tien ku sai auton käyntiin. Syynä oli se, että näki muurahaisen. Muura-vitun-haisen. Vänkärinpenkkiläinen kysy erittäin ponnekkaasti, että ootko nää nyt saatana oikeasti ajokuntonen että tommosta paniikkia ei voi tulla ku ajaa autoa. Vakuutti olevansa kunnossa. Jos ei ois ollu pakko olla kyytissä niin en ois lähteny sen kyytiin. Aivan skitso ämmä.

No toisen kerran kanssa sitten ison auton ratissa oli tyttö. Oikeen tasapainosen olonen ja olin siinä sitten kyytiläisenä. Onneksi vielä parkkipaikalla. Akka rupes ykskaks huutaan hoosiannaa ja säikähin itekkin niin, että meinas lurahtaa paskat housuun. Syynä oli ku kevään ensimmäisinä lämpiminä päivinä sattu kimalainen lenteleen autoon lämmitelläkseen.

Ei yhtään ihmetytä kolareiden määrät ku hullut ämmät on päästetty rattiin. Emmäkään tykkää neekereistä tai hämähäkeistä mutta ku on ratissa niin ei siinä voi ruveta panikoimaan ja vetelemään salmiakkikuvioita pitkin pitäjiä. Mutta semmosiahan ne tyypilliset naiset on. Niiden paikka on kotona kutomassa villasukkia ja keittämässä hernekeittoa kuhan ne saa koulutettua siihen malliin, että eivät enää polta koko taloa siitä ympäriltään.

[ 6 viestiä | ]