Mrilevain kaljanhakureissu Mrilevain kaljanhakureissu
myrkky myrkky
DORIME DORIME
maski maski
cyberpunk in a nutshell cyberpunk in a nutshell
Mitä tarkoittaa tulevaisuusinvestointi ja elvytys? Mitä tarkoittaa tulevaisuusinvestointi ja elvytys?
Se on nyt päätetty Se on nyt päätetty
Hassu kissa Hassu kissa
Mielenosoitus persuja vastaan. Mielenosoitus persuja vastaan.
Niilo ja Onni uimassa Niilo ja Onni uimassa
Yhy Yhy
Hyödyllinen kortti Hyödyllinen kortti
Onks täs turvatyynyt? Onks täs turvatyynyt?
Bones - Reb & Vodka (Feat. Xavier Wulf) Bones - Reb & Vodka (Feat. Xavier Wulf)
Gretan tupakka tauko Gretan tupakka tauko
onko ihana <3 onko ihana <3
Söpö Söpö
Kimi Kimi
rapatessa roiskuu rapatessa roiskuu
Pelasti börhkamunsa Pelasti börhkamunsa
natural porn killers natural porn killers
stacy ray stacy ray
Kaverukset kaljalla Kaverukset kaljalla
panemista panemista
 619 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 26.10.2024 08:39:55
[ + 1 - | ]

Säikähti

[74151] [an75zQb_460sv.mp4] [0.89 MB] [460x544] [18.72s] [] []

nainen

(1499)

auto

(534)

paniikki

(10)
27.10.2024 02:37:25
#655540 [+3] Piilota Suosittele

>>655373
Yhen kerran istuin takapenkillä ku nainen oli lähössä ajamaan. Samanlainen huuto alkoi saman tien ku sai auton käyntiin. Syynä oli se, että näki muurahaisen. Muura-vitun-haisen. Vänkärinpenkkiläinen kysy erittäin ponnekkaasti, että ootko nää nyt saatana oikeasti ajokuntonen että tommosta paniikkia ei voi tulla ku ajaa autoa. Vakuutti olevansa kunnossa. Jos ei ois ollu pakko olla kyytissä niin en ois lähteny sen kyytiin. Aivan skitso ämmä.

No toisen kerran kanssa sitten ison auton ratissa oli tyttö. Oikeen tasapainosen olonen ja olin siinä sitten kyytiläisenä. Onneksi vielä parkkipaikalla. Akka rupes ykskaks huutaan hoosiannaa ja säikähin itekkin niin, että meinas lurahtaa paskat housuun. Syynä oli ku kevään ensimmäisinä lämpiminä päivinä sattu kimalainen lenteleen autoon lämmitelläkseen.

Ei yhtään ihmetytä kolareiden määrät ku hullut ämmät on päästetty rattiin. Emmäkään tykkää neekereistä tai hämähäkeistä mutta ku on ratissa niin ei siinä voi ruveta panikoimaan ja vetelemään salmiakkikuvioita pitkin pitäjiä. Mutta semmosiahan ne tyypilliset naiset on. Niiden paikka on kotona kutomassa villasukkia ja keittämässä hernekeittoa kuhan ne saa koulutettua siihen malliin, että eivät enää polta koko taloa siitä ympäriltään.

[ 6 viestiä | ]