Mättöä tulossa :p Mättöä tulossa :p
Näinhän se vain on ;_; Näinhän se vain on ;_;
ULLATUS! ULLATUS!
lepakot lepakot
Muks! Muks!
"Kissa vieköön kyllä sull on silmät" "Kissa vieköön kyllä sull on silmät"
Outo juoma Outo juoma
Marinaadi Marinaadi
häivy stalkkeri häivy stalkkeri
Kitty cat dance Kitty cat dance
Privet Privet
Statham Statham
Muutama galaksi Muutama galaksi
Rullatuoli vitsi Rullatuoli vitsi
Renault Twingo Renault Twingo
Kurr? :3 Kurr? :3
Tiedätkö mihin saat työntää lelusi huumoon? Tiedätkö mihin saat työntää lelusi huumoon?
Broileri ja Karkkilan tappaja-Tuula Broileri ja Karkkilan tappaja-Tuula
Skeletorin mukava päivä Skeletorin mukava päivä
Lehtijuttuja 4 Lehtijuttuja 4
Jonilla on sormi liipasimella... Jonilla on sormi liipasimella...
Leikitti Leikitti
Perseet Perseet
Pikku-Pertti koulussa osa V Pikku-Pertti koulussa osa V
 608 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 26.10.2024 08:39:55
[ + 1 - | ]

Säikähti

[74151] [an75zQb_460sv.mp4] [0.89 MB] [460x544] [18.72s] [] []

nainen

(1449)

auto

(525)

paniikki

(10)
27.10.2024 02:37:25
#655540 [+3] Piilota Suosittele

>>655373
Yhen kerran istuin takapenkillä ku nainen oli lähössä ajamaan. Samanlainen huuto alkoi saman tien ku sai auton käyntiin. Syynä oli se, että näki muurahaisen. Muura-vitun-haisen. Vänkärinpenkkiläinen kysy erittäin ponnekkaasti, että ootko nää nyt saatana oikeasti ajokuntonen että tommosta paniikkia ei voi tulla ku ajaa autoa. Vakuutti olevansa kunnossa. Jos ei ois ollu pakko olla kyytissä niin en ois lähteny sen kyytiin. Aivan skitso ämmä.

No toisen kerran kanssa sitten ison auton ratissa oli tyttö. Oikeen tasapainosen olonen ja olin siinä sitten kyytiläisenä. Onneksi vielä parkkipaikalla. Akka rupes ykskaks huutaan hoosiannaa ja säikähin itekkin niin, että meinas lurahtaa paskat housuun. Syynä oli ku kevään ensimmäisinä lämpiminä päivinä sattu kimalainen lenteleen autoon lämmitelläkseen.

Ei yhtään ihmetytä kolareiden määrät ku hullut ämmät on päästetty rattiin. Emmäkään tykkää neekereistä tai hämähäkeistä mutta ku on ratissa niin ei siinä voi ruveta panikoimaan ja vetelemään salmiakkikuvioita pitkin pitäjiä. Mutta semmosiahan ne tyypilliset naiset on. Niiden paikka on kotona kutomassa villasukkia ja keittämässä hernekeittoa kuhan ne saa koulutettua siihen malliin, että eivät enää polta koko taloa siitä ympäriltään.

[ 6 viestiä | ]