Ex prinssi. Ex prinssi.
Käärmestäjä Käärmestäjä
Hohtoneekeri Hohtoneekeri
Pamela Anderson 1992 Pamela Anderson 1992
ranskanperunoita ranskanperunoita
Ristin retki Ristin retki
Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri Neekeri
For Frodo For Frodo
EU EU
kohta vedetään taas kohta vedetään taas
En jätä sua koskaan En jätä sua koskaan
likapyykki likapyykki
Niinpä. Siinähän miettikää. Niinpä. Siinähän miettikää.
Ilmastonmuutos huijaus Ilmastonmuutos huijaus
Boudicca Boudicca
En tiedä saatana En tiedä saatana
spruits spruits t.ötökkä spruits spruits t.ötökkä
tikkakosken puuhamaa tikkakosken puuhamaa
Halal-Aho Halal-Aho
vittuku häikäsee vittuku häikäsee
Ei perkeleen perkele Ei perkeleen perkele
Iphonen omistajat Iphonen omistajat
Olga cabaeva Olga cabaeva
Olsenin tyttäret Olsenin tyttäret
 668 näyttökertaa, 1 viesti, 0.09 MB, 1 tiedosto, 22.09.2024 10:06:00
[ + 2 - | ]

A true genious

[73466] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [635x900] [] []
tiedosto.jpg

imbesilli

22.09.2024 10:53:37
#648657 [+5] Piilota Suosittele

Kumma juttu, kun rakentaa jalankulkijoille, polkupyörille, scuuteille ja autoille omat kaistat, niin ainakin helsingissä osa pyöräilijöistä ja scuutilla ajelijoista ajelee silti ihan päin persettä.
Vaikka vieressä olisi oma tyhjä kaista, niin eikun jalkakäytävää pitkin räkäroiskuen alepafillarilla tai tierillä, silmät suljettuna risteyksestä läpi, päivän saldona 5-100 säikytettyä piskiä, jalankulkijaa ja autoilijaa.
Sitten kun kevyessä kännissä, ilman kypärää on ajettu jalkakäytävällä kanttikivetykseen, lyöty naama / päätohjoksi ja kuoltu osastolla 2-päivää myöhemmin, niin silloin kaikki idelogiset idiootit tuo kynttilöitä ja kukkia onnettomuus paikalle, samalla kun idioottien itkukuoro hesarin sivuilla vaatii että jalkakäytävät täytyy rakentaa scuutti / polkupyörä ystävällisemmiksi.

[ 1 viestiä | ]