Pete ja löylykauhakuolema Pete ja löylykauhakuolema
Kissagifejä Kissagifejä
Juksutettu Juksutettu
Ei vaan voi Ei vaan voi
Ei poikkeuksia, ei tänään eikä huomenna Ei poikkeuksia, ei tänään eikä huomenna
Todelliset transsukupuolet Todelliset transsukupuolet
Unexpected Jihad Unexpected Jihad
Tuhokäyttäjä Tuhokäyttäjä
rae :D rae :D
Kuvaotokset #8 Kuvaotokset #8
Vitun naapurit Vitun naapurit
Asut Asut
delet delet
kissa saatana kissa saatana
Mentula Mentula
Piristä kamuasi Piristä kamuasi
Läski paska Läski paska
M'führer M'führer
Laatua Laatua
knokles knokles
evry condtidion updtate evry condtidion updtate
naurunappula is kill naurunappula is kill
Kuvaotokset #9 Kuvaotokset #9
perhoset vapaaksi perhoset vapaaksi
 381 näyttökertaa, 1 viesti, 0.09 MB, 1 tiedosto, 22.09.2024 10:06:00
[ + 2 - | ]

A true genious

[73466] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [635x900] [] []
tiedosto.jpg

imbesilli

22.09.2024 10:53:37
#648657 [+5] Piilota Suosittele

Kumma juttu, kun rakentaa jalankulkijoille, polkupyörille, scuuteille ja autoille omat kaistat, niin ainakin helsingissä osa pyöräilijöistä ja scuutilla ajelijoista ajelee silti ihan päin persettä.
Vaikka vieressä olisi oma tyhjä kaista, niin eikun jalkakäytävää pitkin räkäroiskuen alepafillarilla tai tierillä, silmät suljettuna risteyksestä läpi, päivän saldona 5-100 säikytettyä piskiä, jalankulkijaa ja autoilijaa.
Sitten kun kevyessä kännissä, ilman kypärää on ajettu jalkakäytävällä kanttikivetykseen, lyöty naama / päätohjoksi ja kuoltu osastolla 2-päivää myöhemmin, niin silloin kaikki idelogiset idiootit tuo kynttilöitä ja kukkia onnettomuus paikalle, samalla kun idioottien itkukuoro hesarin sivuilla vaatii että jalkakäytävät täytyy rakentaa scuutti / polkupyörä ystävällisemmiksi.

[ 1 viestiä | ]