Seksi olli Seksi olli
Kiusallista Kiusallista
Nyt tulee! Nyt tulee!
et saa hyppiä :3 et saa hyppiä :3
Kissa-aiheinen kuvakokoelma Kissa-aiheinen kuvakokoelma
Väärä vastaus Väärä vastaus
Kerran baarissa. Kerran baarissa.
Decent Decent
Seppo, perkele Seppo, perkele
Hyvää syntymäpäivää Nick! Hyvää syntymäpäivää Nick!
star trek star trek
Renkaan painetesti Renkaan painetesti
Helsinkiläiset roskittaa Helsinkiläiset roskittaa
Fontti Fontti
eye contact eye contact
The Lost Battalion The Lost Battalion
Kivellä rapsahti rusinat Kivellä rapsahti rusinat
Näinkö? Näinkö?
Hapsiproof. 107Kg & 137Kg selkäveto Hapsiproof. 107Kg & 137Kg selkäveto
Repomies Repomies
Viinatrokari varmaan säikähti Viinatrokari varmaan säikähti
Kebab poistettu Kebab poistettu
Hallituksen linjaus Hallituksen linjaus
Heard you like loafs and sand so we put börh-loaf in your sandal Heard you like loafs and sand so we put börh-loaf in your sandal
 538 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.62 MB, 1 tiedosto, 22.09.2024 09:00:22
[ + 4 - | ]

No hajjjjjj

[73464] [tiedosto.mp4] [0.62 MB] [316x480] [21.20s] [] []

manne

(170)  · 

mustalainen

(150)  · 

loinen

(59)  · 

varas

(130)  · 

ravineekeri

(62)  · 

kelarotta

(74)  · 

jutkun nenä

 · 

rahtihame

(29)  · 

työkyvyttömyyseläkeellä

(65)  · 

toimeentulotuki

(46)
23.09.2024 00:11:58
#648817 [+4] Piilota Suosittele

Näitä on yritetty sopeuttaa Suomeen ja Suomen tapoihin (tai Ruotsin) jo 500 vuotta, mikä siinä on niin vaikeaa saatana? Väkisin sitten ja jos muu ei auta

23.09.2024 01:12:45
#648832 [+-] Piilota Suosittele

>>648817
Aatulla jäi monta hommaa kesken. Tietenki juutalaiset etunokassa, mutta myös slaavit ja mannet. Sekä vapaamuurarit sun muut perkeleet. Yks kiertokoulun aikanen "kaveri" oli perkeleen kiinnostunu vapaamuurareista. Se oli parantumaton nymfomaami mieheksi. Ei sietäny minkäänlaista leikinlaskua itteään kohtaan eikä koskaan pitäny sanaansa. Lopulta vittuunnuin siihen hinttapuliin ja potkasin sen pellolle. Tästäpä muistuki mieleen se kerta ku olin autolla köröttelemässä joidenki vaalien aikaan. Se kinus kyytiä (vitun loinen kahdessakin mielikuvassa) ja selitti, että nyt se aikoo kerranki äänestää niin ku ite tuntee eikä sen mukaan mitä sen demarisuku sille on kertonu.

Meni ihan vitusti aikaa siellä vaalipisteellä ku se lopulta löntysteli takas autolle. Kyssyin, että no onnistuko. Oli hetken hilijaa ja sitten tuumas, että äänesti taas demareita. Vittu mikä lussukulli. Mainostihan se aikonaanki, että jos ei oo tienannu kolmikymppisenä ekaa miljoonaansa niin tappaa ittensä. Siellä kai se hintti on vieläki postilla kirjeitä lajittelemassa vaikka opiskeli lipastossa historioitsijaksi. Ei oo ikävä sitä pelleä.

[ 11 viestiä | ]