Semmoset haasteet Semmoset haasteet
Kirjoutusverhiitä Kirjoutusverhiitä
Thot Thot
Kun terveydenhuoltoa yksityistetään tarpeeksi Kun terveydenhuoltoa yksityistetään tarpeeksi
Kotityttö tehtävällä Kotityttö tehtävällä
Sampo Sampo
Crouching cowboy, hidden anal Crouching cowboy, hidden anal
vasemmisto meemuilee vasemmisto meemuilee
Bää bää :D Bää bää :D
Ei riitä Ei riitä
Kaikkea ajateltu Kaikkea ajateltu
Kauneus on katoavaista Kauneus on katoavaista
vitut vitut
Upi ihan hämiillään, ei lähestymiskieltoa Upi ihan hämiillään, ei lähestymiskieltoa
Kevätnuuhkaus :3 Kevätnuuhkaus :3
kohta päästään kylpyyn :3 kohta päästään kylpyyn :3
Luomuteurastaja - Ketonen ja Myllyrinne Luomuteurastaja - Ketonen ja Myllyrinne
Sdpisis Sdpisis
Diskreetti Diskreetti
Ennen ja nyt. Ennen ja nyt.
Ravut merimaisemassa Ravut merimaisemassa
Wo alle Straßen enden Wo alle Straßen enden
Vidut - Ei Vidut - Ei
Sedät innokaasti selittelee Sedät innokaasti selittelee
 358 näyttökertaa, 5 viestiä, 8.9 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 22:27:01
[ + 1 | ]

J€kku

[72999] [1000014057.mp4] [8.9 MB] [576x1024] [66.20s] [] []

pankki

(11)  · 

4chan

(67)
02.09.2024 22:58:24
#645022 [+2] Piilota Suosittele

Sosioekonominen asema, näköalattomuus, näkymättömät sortavat rakenteet jne. älkää nyt vaan kukaan puhuko mistään muusta :D

02.09.2024 23:54:51
#645040 [+1] Piilota Suosittele

Australiassa oli aikonaan joku äijä joka hiffas hitaasti, mutta varmasti että pankin softassa oli virhe. Se pysty "sijoittamaan" tililleen vaikka miljoonan niin se näky heti tilillä. Sitten ku alako nostamaan saman tien rahaa niin automaatti pukkas ulos niin paljon ku siihen vaan oli mahollisuutta. Jipon periaate oli se, että ku vuorokaus vaihtu niin panot ja otot ei vielä kiertäneet pariin minuuttiin järjestelmän kautta joka ois torpannu koko homman.

Tyyppi nosti niin reippaasti rahaa, että ihan kaveritkin rupes ihmettelemään, että miten velkainen pelle voi ostella mitä vaan. Kerto sitten kaverille tai parille siitä hommasta niin nostivat entistä enemmän rahaa. Lopulta sitä päätekijää rupes kuumottamaan niin paljon että siitä tuli ihan paranoidi (ei se kappale) niin ilmianto ite ittensä suorassa tv-lähetyksessä. Mitään ei kuitenkaan tapahtunut. Paineli sitte poliisiasemalle ja tunnusti kaiken niin eivät meinanneet uskoa sitä millään. Kävi sitten demonstroimassa kyttien kytätessä, että kyllä se vaan tosiaan toimii näin.

Kyllähän se tais siitä linnaa saada, mutta pankki oli niin häpeissään mokastaan etteivät tainneet etes vaatia siltä mitään korvauksia.

[ 5 viestiä | ]