meren pohja meren pohja
Nyt katsomaan! Nyt katsomaan!
True nudist True nudist
tonttu parka tonttu parka
Lisää Muskia Lisää Muskia
Gooby pls Gooby pls
Tuukka Taipale Tuukka Taipale
daryl vampire slayer daryl vampire slayer
mailman onnellisin kansa mailman onnellisin kansa
Elon Musk Elon Musk
Koulukiusaaja saa turpaansa Koulukiusaaja saa turpaansa
hyvin sanottu hyvin sanottu
Työkkäri Työkkäri
Onko tää totta vai ei? Onko tää totta vai ei?
True nudist True nudist
Vegaaniherkkua 😋 Vegaaniherkkua 😋
True nudist True nudist
Kylie Minogueta ei oo olemassa Kylie Minogueta ei oo olemassa
Taneli ja tööt Taneli ja tööt
ensimmäinen koulupäivä ensimmäinen koulupäivä
vegan party vegan party
Kauniit ihmiset Kauniit ihmiset
näinkin voi käydä näinkin voi käydä
Veriryhmä - Murhablues Veriryhmä - Murhablues
 526 näyttökertaa, 8 viestiä, 1 MB, 1 tiedosto, 30.08.2024 11:25:21
[ + 1 | ]

rento metwursti

[72872] [b5ad9ea66176c880.mp4] [1 MB] [720x1280] [5.70s] [] []

hevonen

(87)  · 

kannabis

(50)  · 

420

(92)
30.08.2024 12:39:36
#644236 [+-] Piilota Suosittele

>>644231
Toi on myytti voiko eläin mennä pilveen syömällä hamppua. Ihmiselle se ei toimi noin, kaikki space keksit on esin rasvaliotettu canna butteriksi. No nyt sit taas peura, hevos, muilla kavioeläimillä on tää myytti että ne tulis pilveen. Esimerkiksi Orange is the new black sarjassa tää yoga-mummo sano viljelleensä ak-47 nimistä lajiketta ja peurat tuli yöllä aina salaa posimaan niitä.

No emmä oikeen usko? Tossakin videossa heppa on päässy aitauksestaan johonkin muualle ja ruoho on vihreempää. Jos se ei ole tota ennen syöny niin luultavasti syö siksi että se saa syödä jotain uutta. Saatan olla vääräs, mut mun mielestä eläintenkään ei pitäis tulla pilveen pelkästään syömällä kyseistä kasvia. Sit jos tarjoat space caken ni sit asia on eri, sit luultavasati meneekin.

30.08.2024 17:45:23
#644292 [+-] Piilota Suosittele

>>644236 THC pitää aktivoida lämmittämällä kukinto. Polttaessa se tapahtuu vähän niinkuin itsestään, mutta syödessä se pitää tehdä etukäteen. Noista voihommista en tiedä, kai se taas auttaa imeytymisessä, mutta pelkkä lämmitys pitäisi riittää. Tuo kaakki tuskin tuosta kummenee vaikka kukat olisi uunitettu, koska minustakin tuo vaikuttaa kuituhampulta.

30.08.2024 18:08:28
#644308 [+-] Piilota Suosittele

>>644292
hamppu ei ole vesiliukonen, se on rasvaliukonen. Sen takia joku voi yrittää tehdä kannabiskakun, mutta se epäonnistuu eikä siitä tule sekaisin ollenkaan. Ei tunnu missään? Miksi?

Koska se liukenee rasvaan. Jos sitä ei ole tehty, se ei toimi

[ 8 viestiä | ]