suviseurat suviseurat
ongelman ratkaisija ongelman ratkaisija
harjoittelee vain miten tappaa harjoittelee vain miten tappaa
My Name Is Earl... My Name Is Earl...
Juuh elikkäs, tämmöstä paistosta bratwurstilla. Juuh elikkäs, tämmöstä paistosta bratwurstilla.
Kalannappaaja Kalannappaaja
Hauska lavuaari Hauska lavuaari
Oletko sinä homo? Oletko sinä homo?
Sikari-sakari Sikari-sakari
Makkaraperuna kalapuikko mättö. Makkaraperuna kalapuikko mättö.
Tää idiootti on kanssa yksi yhteiskuntajätteen tuottaja Tää idiootti on kanssa yksi yhteiskuntajätteen tuottaja
Mlem Mlem
Sivuosuma Sivuosuma
onko nyt tarpeeksi multaa onko nyt tarpeeksi multaa
Ace3 Ace3
valentine's day special valentine's day special
Gay Gay
Jalkapallia 2 Jalkapallia 2
Suihkumietteitä Suihkumietteitä
@hapsi_ & @Kenway kävelyllä @hapsi_ & @Kenway kävelyllä
Jalkapallia Jalkapallia
mainospuhe :DD mainospuhe :DD
miksiköhän minun huone haisee ihan perseelle miksiköhän minun huone haisee ihan perseelle
sorminäppäryyttä sorminäppäryyttä
 385 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 20.07.2024 17:50:57
[ + 4 | ]

Väkivaltaviihde

[71993] [5765344853353548358.jpg] [0.17 MB] [962x1024] [] []
5765344853353548358.jpg

ufc

 · 

metro

(34)  · 

väkivalta

(25)  · 

neekeri

(1060)
20.07.2024 18:40:19
#636097 [+4] Piilota Suosittele

Tuossa on vain se pieni twisti, että saatat päästä myös ottelemaan itsekkin.
Siitä se halpa hinta johtuu.

20.07.2024 19:40:53 | 22:35:29
#636110 [+2] Piilota Suosittele

Täällä pääsee näin kesällä kun sattuu vain kaunis päivä-ilta, ilmaiseksi seuraamaan lähiö ostarin toimintaa.
Aikaa vain saattaa kulua, mutta senkin voi kääntää tuloksi kun myy toiminta kuvat paikallis lehdelle, esim. paikallinen raikku kun menee pubiin puukon kanssa selvittämään miksei hän pääse sisään ja poliisi tulee kaasuttamaan, raudoittamaan rääkyvän rainerin.
Ketään ei sen sijaan kiinnosta kun ärri ja purri selvittelevät 2-3 promillen kännissä nyrkein kolmiodraamaansa pubiruusu Renjan kanssa, joka tällävälin on lähtenyt kilju-Keijon matkaan.
Sen sijaan huutamisellaan / riehumisellaan kaikkien huomion saa nuoret, Pekka-pore, piri-Pirjo, amfeta-Anssi, Ville-ylivirta, nämä hämärä aktiiviset nuoret ilmestyvät yleensä ennen klo 21:00, tarkistamaan saisiko ääs marketista ilta-alennuksesta -100% alennuksen taskukaljoista, mutta useinmiten joutuvat maksamaan ostoksensa, jonka jälkeen ulkona käyvät sivistyneen keskustelun "kuinka vitun monta sä luulet juovasi, vitun loppa suu".
Tälläistä kotimaista toimintaa pääsee seuraamaan ihan lähiön ostarilla, maksutta, mutta päivähän siihen saattaa kulua ja on sitä parempaakin tekemistä.

20.07.2024 23:03:03
#636159 [+1] Piilota Suosittele

Lisäksi vaikka ostaisit $50 000 lipun aivan vierestä, se on surkeampi kuin vähän kauempaa, ja paras on kattoa töllöstä nämäkin, mutta ilmasiks. Aina joku mulkku tarjoaa laittomasti suoran lähetyksen, siten katsoin täysin fiaskon Helenius-Chisora -ottelun.

21.07.2024 00:21:55
#636200 [+-] Piilota Suosittele

>>636159 Saakos twichiin nykyään automaattisen bannin, jos narahtaa siitä,
että jakaa tälläistä karvan kovemman maksumuurien takana olevaa materiaalia suoraan katsojille ?
Oli mielikuva, että joku käyttäjä olis pitäny teemoja, että lähettää omien tunnuksien
kautta tiettyä tv-sarjaa suoratoistoista ja suoria tv-lähetyksiä.

Muistan jonkun joskus kehuneen, että pornhubin puolella, kun ei viellä
materiaalia pahemmin valvottu, niin joku oli upannu sinne, star warssin clone warssin sillosen tuotannon.
Kerkesi katsomaan koko tuotannon sieltä ennenkuin mystisesti katosi.

[ 6 viestiä | ]