;________; ;________;
Nosteleeh :3 Nosteleeh :3
Koiraihmisten elämä vs. kissaihmisten elämä :3 Koiraihmisten elämä vs. kissaihmisten elämä :3
Huutista :D Huutista :D
Luulitko tuntevasi Donaldin? Luulitko tuntevasi Donaldin?
rikastettu rikastettu
Valupertsa ja Rotek valaa Valupertsa ja Rotek valaa
Rakastan sitä Rakastan sitä
on sillä munaa on sillä munaa
aika ebin urheilulaji mun uus lemppari aika ebin urheilulaji mun uus lemppari
"Iskä tuu peseen..." :3 "Iskä tuu peseen..." :3
Pottapuhelut :---D Pottapuhelut :---D
kattoo tolleen kattoo tolleen
Iloinen pylly Iloinen pylly
False Positive - Dig (2/2) False Positive - Dig (2/2)
Turpaan tulee Turpaan tulee
False Positive - Sentinel (2/2) False Positive - Sentinel (2/2)
Olemme kyllästyneet peleihisi, ihminen. >:3 Olemme kyllästyneet peleihisi, ihminen. >:3
Mieleni täyttyy ankoista Mieleni täyttyy ankoista
keksi otsikko keksi otsikko
Sukkaohjeita, Jarmo paskoo onnensa ohi ja lässyttävä poliisi Sukkaohjeita, Jarmo paskoo onnensa ohi ja lässyttävä poliisi
perkele perkele
Turtlesin imuttelu Turtlesin imuttelu
aafrika aafrika
 540 näyttökertaa, 4 viestiä, 4.46 MB, 1 tiedosto, 05.07.2024 06:08:09
[ + 0 | ]

Jeesus on herra, hävetkää vääräuskoiset


jeesus

(173)  · 

anime

(577)  · 

mielisairaus

(51)
06.07.2024 00:36:38
#632491 [+-] Piilota Suosittele

Tässä näin ihan unen joitakin päiviä taaksepäin sitten, että joku henkilö oli henki muodossa (eli sielu) hän kantoi henki muodossa oliko noin 3 semmonen suppilo muotoinen kivi, niin ihte Jumala sanoi että se oli synti kivejä. Ja kaikki valtias Jumala ei suvaite mitään syntiä ku hän on kirjaimellisesti pyhä.

06.07.2024 03:14:00
#632541 [+-] Piilota Suosittele

>>632491

Mä muuten aikonaan näin Jumalan unessa. Tai ainaki melekeen. Se oli kaiken lisäks nainen. Olin vissiin kuollu ku oli rullaportaat taivaaseen ja mää seisoskelin niiden päällä kohti valoa josta se Jumalattaren hahmo alko hissuksiin näkyä. Siinä oli sen rullailulaitteen molemmin puolin erilaisia jousipyssyjä ja miekkoja, että siitä sai sitten valita minkä aseen haluaa ku pääsee enkeliksi. En ottanu ekasta rivistä niin ne aseet alko menemään entistä paskempaan malliin niin lähin juoksemaan portaita alemmas, että saan kunnollisen. Siitä sitten lähin henkenä lenteleen ympäri pitäjiä ja menin kaverin ja sen eukon kämppään kummituksena jossa niillä oli muka lapsia ja mää vaan pälyilin siellä, että saiskohan näihin jotenki vielä yhteyden.

Mutta mulla on muutenki mielenkiintosia unia.

[ 4 viestiä | ]