*WEEEEEEEEE!* *WEEEEEEEEE!*
Maaseudun tulevaisus Maaseudun tulevaisus
Vitun köyhät! Vitun köyhät!
Sunnuntaina ajelulle Sunnuntaina ajelulle
Soini vain nauroi Soini vain nauroi
Gallis suami Gallis suami
Tunteella & Ilmeellä Tunteella & Ilmeellä
Vittujen elämä. Vittujen elämä.
Konna paljastui Konna paljastui
herrasmiehen ohje amputaation herrasmiehen ohje amputaation
Release the Krääkken! Release the Krääkken!
Kissasarjeita vol 2 Kissasarjeita vol 2
neekeri22 neekeri22
Oppii Oppii
Assuming direct ägplöö :p Assuming direct ägplöö :p
virgin lake vs Lake Chad virgin lake vs Lake Chad
Voihan sexhibition minkä teki Voihan sexhibition minkä teki
Ei ämmät tajua Ei ämmät tajua
jesse2 jesse2
fuck fuck
Gay Gay
kanapeli kanapeli
Juoksen aina näin Juoksen aina näin
Kasakka-tanssia vahtaamaan jäänyt gondola Kasakka-tanssia vahtaamaan jäänyt gondola
 538 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 29.06.2024 19:38:05
[ + 3 | ]

Pride - Suvakkien juhla. Kaikkia pitää suvaita. Vai?

[71504] [0.jpg] [0.2 MB] [920x690] [] []
0.jpg

suvakki

(144)  · 

tyhmä-antero

 · 

eloapina

 · 

pride

(73)  · 

suvaitsevaisuus

(11)
29.06.2024 19:44:58
#631089 [+8] Piilota Suosittele

Tämä on "suvaitsevaisempien" normaali käyttäytymismalli. Väitetään, että ollaan hyveellisiä, asioiden oikealla puolen ja suvaitsevaisia. Todellisuudessa tuetaan ja kannatetaan Hamas-terroristeja, ollaan antisemitisteja, ollaan rasisteja, ollaan kaikkein suvaitsemattomimpia fasisteja ja natseja.

29.06.2024 19:51:16
#631094 [+1] Piilota Suosittele

Höh, ei Pridessä ole suvaitsevaisuudesta kyse, Pridessä kyse on sukupuolivähemmistöistä, eli esimerkiksi heteromiehistä jos siinä tosiaan on kyse sukupuolivähemmistöistä.

29.06.2024 20:10:20
#631107 [+3] Piilota Suosittele

No hulluimmat näistä mielenterveys potilaista todistavat itsetuhoisuutensa liputtamalla Hamas:in, + eri islamistien puolesta ja vaatimalla avoimia ovia muslimi turvapaikan hakijoille maista joista tulee pahimmat ihmisoikeuksien polkijat.

Esimerkkinä käy iran joka on järjestäytynyt islamilainen valtio, jonka on lakiin kirjoitettu kuolemantuomio homo seksuaalisuudesta jne.

Irakissa puolestaan voi naapurusto lynkata pelkästään epäilystä että olet homo, sama juttu afganistan, pakistan, nigeria, saudi-arabia, jemen, libya, marokko, bahrain, qatar, oman jne.

30.06.2024 00:42:54
#631200 [+-] Piilota Suosittele

>>631195
Ja monessa paikassa julkinen homous on myös syy kuolemantuomioon, lähinnä muslimimaissa. Siinäpä onkin asia, jossa persut haluaisivat ottaa muslimeista mallia :)

[ 18 viestiä | ]