:) :)
Creepy Michael Creepy Michael
Elon osti twitterin. Vasemmisto itkee älykkäästi. Elon osti twitterin. Vasemmisto itkee älykkäästi.
Veriryhmä - Kaikki Pitäisi Tappaa Veriryhmä - Kaikki Pitäisi Tappaa
Ihan työkuntoinen olet. Ei perusteita työttömyyskorvaukselle Ihan työkuntoinen olet. Ei perusteita työttömyyskorvaukselle
Hapsi tosi toimissa Hapsi tosi toimissa
Antifa Antifa
Ukrainasta tulee gachimuchimaa t: propaganda Ukrainasta tulee gachimuchimaa t: propaganda
Veriryhmä - Murhablues Veriryhmä - Murhablues
:3 :3
Tyhmiä juttuja Tyhmiä juttuja
Onko tää totta vai ei? Onko tää totta vai ei?
Huoh.. Huoh..
liikaa öljyä? liikaa öljyä?
Parisuhderiidat Parisuhderiidat
Huikeaa suorittamista 🤦‍♂️ Huikeaa suorittamista 🤦‍♂️
Lumirulla Lumirulla
Yes dear Yes dear
Vappukuva naurunappulan ajoilta Vappukuva naurunappulan ajoilta
"Problems?" >:3 t. Leo "Problems?" >:3 t. Leo
Oliko ne demarit sittenkin putinin talutusnuorassa? Oliko ne demarit sittenkin putinin talutusnuorassa?
Junes lokka ja Tiina Wiik Ranskassa Junes lokka ja Tiina Wiik Ranskassa
Väykkä. Väykkä.
good.. good.. good.. good..
 784 näyttökertaa, 14 viestiä, 16.57 MB, 1 tiedosto, 29.06.2024 00:01:22
[ + 5 - | ]

Läski saa kepistä pääjän

[71491] [tiedosto.mp4] [16.57 MB] [1274x720] [44.70s] [] []

29.06.2024 00:19:20
#630858 [+7] Piilota Suosittele

En oikein käsitä, miksi tuota ajotiellä istumista sallitaan alunperinkään. Jos minä perustaisin kavereideni kanssa leirin keskelle liikennettä, meidät häädettäisiin pois saman tien. Tulee fiilis, että tuo meininki puoliksi sallitaan, mutta puoliksi kielletään.

29.06.2024 00:44:20
#630864 [+4] Piilota Suosittele

Raivostuttava lauma pässejä tekemässä just sitä millä
ei varmasti tule herumaan ymmärrystä liikkeelle.

29.06.2024 00:54:42 | 22:58:55
#630867 [+3] Piilota Suosittele

>>630861
Surun lista!
Lohdutan sinnuu seksikkääl naisel.


Mitä tulee Elonapinoihin, niin kaikki voima käyttöön.
Poliisi saisi käyttää niin paljon voimaa noita Eloapinoita vastaan kuin vain voi. Jokaiselle noista anarkisteista kehno kohtelu.
Sen lisäksi tuhansien eurojen sakot ja rikosrekisteri. Jokaiselle.
Samat ihmishylkiöt, tavallisten ihmisten haittaajat ovat myös Antifan jäseniä, anarkisteja, Hamas-huivien käyttäjiä, antisemitisteja, 7.10.2023 kieltäjiä ja vasemmiston johdatettavia lellikkejä. Ihmisiä, joilta reaalimaailman ymmärrys on kadonnut ja ovat hyväksikäytettäviä vasemmistokannattajia, joiden ankeriaat ovat metsissä. Ovat vain vastustamassa anarkian vuoksi ja aiheuttamassa haittaa tavallisille ihmisille. Eivät ole ottaneet asioista tarpeeksi selvää eivätkä uskalla, pysty eikä heillä ole omaa rahaakaan tarpeeksi lähteä vastustamaan oikeasti haitallista ilmastojen, vesistöjen ja maaperän hyväksikäyttöä Intiaan ja Kiinaan. Halveksuttavaa.

29.06.2024 22:50:14
#631184 [+-] Piilota Suosittele

Yksikään noista läskeistä ja idiooteista ei tee työtä. Kiinni kaikki ja tiedot ylös ja kaikki tuet poikki!

[ 14 viestiä | ]