kuka laitto valot päälle kuka laitto valot päälle
Saunajuomia Saunajuomia
Minja Minja
Hyvää transujenpäivää 31. 3. Hyvää transujenpäivää 31. 3.
paskahätä rullakebabin (tuplalihalla) jälkeen paskahätä rullakebabin (tuplalihalla) jälkeen
Asuntoilmoitus Asuntoilmoitus
japani japani
kantoi kortensa kekoon kantoi kortensa kekoon
täällä on hyvä täällä on hyvä
persettä persettä
#vainneekerijutut #vainneekerijutut
Ihana nainen Ihana nainen
Trump antaa itsellensä palkinnon Trump antaa itsellensä palkinnon
Kehitysapu Kehitysapu
K E T A M I I N I K E T A M I I N I
Pelivideoita Pelivideoita
Kakara kyseli liikaa Kakara kyseli liikaa
Finni Finni
mukkelis makkelis mukkelis makkelis
upea upea
huora :D huora :D
ei kannata yrittää ei kannata yrittää
vahdin karkkejasi vahdin karkkejasi
sormivarmistus sormivarmistus
 571 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]