Tuijottelukuva Tuijottelukuva
Maanantain riisit Maanantain riisit
baby girl ;))) baby girl ;)))
Se oli hyvä päivä ;___; :3 Se oli hyvä päivä ;___; :3
Daredevil Daredevil
Isildur käyttääkin tarrakenkiä Isildur käyttääkin tarrakenkiä
This is fine This is fine
Voi vittu Voi vittu
Kaikki etsimään geokätköjä Kaikki etsimään geokätköjä
me me
Jessen peili-itsari Jessen peili-itsari
rotta saatana rotta saatana
Kissa kuvia Kissa kuvia
Kauneus on pientä ja matalaa Kauneus on pientä ja matalaa
jekku jekku
Setä etsii Setä etsii
Kolmikymppinen Kolmikymppinen
14/88 jne 14/88 jne
Maistuis varmaan sullekki Maistuis varmaan sullekki
Turpa kii banaani! Turpa kii banaani!
Pasianssi meni läpi Pasianssi meni läpi
Ottakaa olutta ruokajuomaksi Ottakaa olutta ruokajuomaksi
Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut
Vihreät Vihreät
 287 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.45 MB, 1 tiedosto, 21.06.2024 00:03:49
[ + 0 | ]

Soundpläster 420

[71360] [d24f4a4db14e7f8c.jpg] [0.45 MB] [1070x1605] [] []
d24f4a4db14e7f8c.jpg

soundblaster

 · 

vaari

(14)  · 

boomer

(31)
21.06.2024 04:31:13
#628932 [+1] Piilota Suosittele

Riitti kunhan meni käymään paikallisella SER-asemalla, ne työttömät antoi valkata kasasta parhaat palat päältä parilla kympillä, tuli rakenneltua useampikin hyvä kone peruspelaamiseen ja nettisurffailuun. Sitten loppui WXP ja tuli tilalle W7 ja globaali talouskurimus ja oli pakko mennä takaisin oikeisiin töihin, takomaan raakaa rautaa.

21.06.2024 16:00:36
#629046 [+-] Piilota Suosittele

>>628903
Excellent! Mulla on Soundblaster Live! x.x jotain suoraan ysäriltä. Kaiuttimiin ei menny ku muutama satanen ku neki on ehkä kasarilta mutta paremmat ku sun ♪♫♪ >=)

21.06.2024 17:55:57
#629099 [+-] Piilota Suosittele

>>629046
Edellisessä kannettavassa käytin Terratecin ulkoista korttia ja optisella piuhalla kaiutinsarjaan. Suurta eroa ei ole kuultavissa SoundBlasteriin joka on... no.. enää muista mikä tuo on SBX Prostudio lukee möykyssä.

Kaiutinsetti on 21 vuotta vanha jo, silloinen Gigantin kallein Logitech 5.1 (kaiketi Z-680). Meinasin ostaa Creativen setin, mutta myyjä vakuutti että Logitech on parempi. No, ovat ne ainakin toistaiseksi hyvin kestäneet ja subbarin refleksiputkeen on tullut tungettua pieni pyyhe ja alle laitettu kaksinkerroin taitettu paksu räsymatto, että jumputus on ihmismoinen. Meinannut jokusen kerran vaihtaa Jamon P404:t tilalle (joita on kuntohuoneessa ja hallilla) mutta ollut nykyääneen tyytyväinen. Jokusena vuonna meinannut ostaa alennuksista isot Klipschin aktiivikajarit + subbarin Logitechien tilalle, mutta kun pitäisi päästä kuuntelemaan, oikealla musiikilla ja sen erillisen subbarinkin kanssa.

[ 4 viestiä | ]