Loppui se vittuilu Loppui se vittuilu
Sormuksen teko Sormuksen teko
Tony Hawk Tony Hawk
Ei ees purru... Ei ees purru...
Rauhanmitali Rauhanmitali
Asustelisin Asustelisin
Mutta minä en ole normaali mies Mutta minä en ole normaali mies
Jekku Jekku
Kuvakommentti Kuvakommentti
Badum-tsih Badum-tsih
Muutama webm 14 Muutama webm 14
Suomen lait ei vaan koske kaikkia joissakin asioissa Suomen lait ei vaan koske kaikkia joissakin asioissa
Niksi Pirkka Niksi Pirkka
Sale hassuttelee Sale hassuttelee
vittu anime tissit vittu anime tissit
Setä Setä
Näin saat miehen kyyneliin... Näin saat miehen kyyneliin...
Kadetti kuumotus Kadetti kuumotus
Ihana äiti Ihana äiti
Kazanin katedraali Pietarissa Kazanin katedraali Pietarissa
Nurmikko siistiksi Nurmikko siistiksi
Kalareissu Kalareissu
Loppuun asti Loppuun asti
perjantai.gif perjantai.gif
 487 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.39 MB, 1 tiedosto, 09.06.2024 02:00:11
[ + 3 | ]

Maahantunkeutuminen on rikkaus


somali

(88)  · 

haastattelu

(44)
09.06.2024 02:51:26 | 21:14:28
#625773 [+6] Piilota Suosittele

Somalia kun on selvästi turvallinen maa, jossa voi käydä lomailemassa jne.
Ei ole enää minkään maan velvollisuus ottaa Somaliasta väkeä.

09.06.2024 03:45:46 | 03:46:37
#625793 [+4] Piilota Suosittele

Rasisti? Realisti se on. Vähän vajaa, mut jos vähän vajaakin ymmärtää niiden vahingollisuuden, niin mites me muut? Suvaitaan koska idioottikin tajuaa mitä täällä on menossa ja emme halua idiootin leimaa?

09.06.2024 06:02:10
#625818 [+2] Piilota Suosittele

>>625793
Vili on/ varmaan jo impannu ittensä hengiltä, kuitenkin siinä mielessä oikeassa, että nekrut ei kuulu sivistysvaltioihin. Sen verran hidasta oli hepun ulosanti että siinä ne viimesetkin kaks aivosolua yritti kovasti tehdä töitä. Sitte viherpiipertäjät nauraa näille vaikka niienki ulostulo on ihan samaa sorttia vielä näin 20-30 vuoden jälkeen.

Bonusveitikkana, että käyppä kattomassa onko Osmo Soininvaara jo blokannu sut Twitterissä? Sen verran uskoo omaan hyvyyteensä että on vissiin blokannu kaikki väärinajattelijat (ts. ei Vihreät) jotka on etes kirjottaneet jottain twitteriin. Näyttäs sille että siellä moni ihmettelee että miks se on blokannu ku ei oo koskaan etes kommentoinu sille mitään. Mutta kai se on jo vanhuuden tuomaa harhaista dementiaa kun näkee vihollisia jo sälekaihtimien ja hammastikkujen välissä.

https://twitter.com/OsmoSoininvaara

09.06.2024 15:18:41
#625904 [+2] Piilota Suosittele

ja tästä aloi ylellä väärin ajattelijoiden mesästys, mitätöinti ja naurunalkaiseksi tekeminen. Lisäksi vuosikymmeniä kestävä todellisista ongelmista vaikeneminen.

[ 8 viestiä | ]