tisut tisut
juutalainen tyttö juutalainen tyttö
Sex dating Sex dating
greta thunberg greta thunberg
tieteellinen tuktimus tieteellinen tuktimus
Normi venakkoja.. Normi venakkoja..
Viuhahdu- Viuhahdu-
Vaateapustus Vaateapustus
33 vuotta meni ennen kuin tajusin vitsin 33 vuotta meni ennen kuin tajusin vitsin
ja kaikilla oli mukavaa ja kaikilla oli mukavaa
Ansa Ansa
natsien valtakunta natsien valtakunta
Uusi muumimuki Uusi muumimuki
Hyvä lifehack Hyvä lifehack
kalapuikko pizza kalapuikko pizza
Tissit Tissit
Redditin järjen jättiläiset Redditin järjen jättiläiset
Putler kuulee venäläisten tappioista Ukrainassa Putler kuulee venäläisten tappioista Ukrainassa
Hyökätkää pojat, hyökätkää! Hyökätkää pojat, hyökätkää!
hönötiainen hönötiainen
Perjantaibylle Perjantaibylle
Hehöö Hehöö
Ei saatana :D Ei saatana :D
niin, olenhan älykkö niin, olenhan älykkö
 501 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.39 MB, 1 tiedosto, 09.06.2024 02:00:11
[ + 3 | ]

Maahantunkeutuminen on rikkaus


somali

(91)  · 

haastattelu

(44)
09.06.2024 02:51:26 | 21:14:28
#625773 [+7] Piilota Suosittele

Somalia kun on selvästi turvallinen maa, jossa voi käydä lomailemassa jne.
Ei ole enää minkään maan velvollisuus ottaa Somaliasta väkeä.

09.06.2024 03:45:46 | 03:46:37
#625793 [+4] Piilota Suosittele

Rasisti? Realisti se on. Vähän vajaa, mut jos vähän vajaakin ymmärtää niiden vahingollisuuden, niin mites me muut? Suvaitaan koska idioottikin tajuaa mitä täällä on menossa ja emme halua idiootin leimaa?

09.06.2024 06:02:10
#625818 [+2] Piilota Suosittele

>>625793
Vili on/ varmaan jo impannu ittensä hengiltä, kuitenkin siinä mielessä oikeassa, että nekrut ei kuulu sivistysvaltioihin. Sen verran hidasta oli hepun ulosanti että siinä ne viimesetkin kaks aivosolua yritti kovasti tehdä töitä. Sitte viherpiipertäjät nauraa näille vaikka niienki ulostulo on ihan samaa sorttia vielä näin 20-30 vuoden jälkeen.

Bonusveitikkana, että käyppä kattomassa onko Osmo Soininvaara jo blokannu sut Twitterissä? Sen verran uskoo omaan hyvyyteensä että on vissiin blokannu kaikki väärinajattelijat (ts. ei Vihreät) jotka on etes kirjottaneet jottain twitteriin. Näyttäs sille että siellä moni ihmettelee että miks se on blokannu ku ei oo koskaan etes kommentoinu sille mitään. Mutta kai se on jo vanhuuden tuomaa harhaista dementiaa kun näkee vihollisia jo sälekaihtimien ja hammastikkujen välissä.

https://twitter.com/OsmoSoininvaara

09.06.2024 15:18:41
#625904 [+2] Piilota Suosittele

ja tästä aloi ylellä väärin ajattelijoiden mesästys, mitätöinti ja naurunalkaiseksi tekeminen. Lisäksi vuosikymmeniä kestävä todellisista ongelmista vaikeneminen.

[ 8 viestiä | ]