Ylpeä kisaaja Ylpeä kisaaja
On tämä saatanan työmaa On tämä saatanan työmaa
villi bendele :3 villi bendele :3
IineSS IineSS
Kuti kuti Kuti kuti
ollaan retkellä :3 ollaan retkellä :3
Syntsärit Syntsärit
Vitsi :D Vitsi :D
näkymätön näkymätön
romania videos romania videos
Nam Nam :3 Nam Nam :3
Po-po Po-po
hommahopo hommahopo
He-Man He-Man
Ruotsi case Ruotsi case
hieno trikki oli :3 hieno trikki oli :3
black nazi black nazi
nyt ei menny ihan niinku oikein nyt ei menny ihan niinku oikein
suoja suoja
Keskustan uusi linja 🤦‍♂️ Keskustan uusi linja 🤦‍♂️
Himmeä ajatus/luonnos tervetulokortista :D Himmeä ajatus/luonnos tervetulokortista :D
Helposti paras tubettaja Helposti paras tubettaja
Pelastaja :3 Pelastaja :3
Simsalabim! Simsalabim!
 546 näyttökertaa, 11 viestiä, 5.25 MB, 1 tiedosto
29.04.2024 22:25:47
[ + 6 - | ]

Feikki mutta hyvä idea

[70248] [fake.mp4] [5.25 MB] [480x578] [53.80s] [] []

29.04.2024 22:49:57
#617390 [+-] Piilota Suosittele

>>617388

Hitto, kyllä viikonloppuisin pitäisi edelleen Subilta tulla Smäkkistä ja Ravia.
Pienissä rommeissa aivan mahtavaa viihdettä. Se huono näyttely, läpsiminen, hippastelu, ilmeet... ja jumalauta, vaikkapa Bianca Belair ruutuun painimaan, niin kyrpä yhtä pitkänä kuin Biancan hiukset.

29.04.2024 23:16:31
#617396 [+-] Piilota Suosittele

>>617392
Mahtavuutta. Laitoinpa palautetta Maikkarille, että takaisin ohjelmistoon moinen mahtavuus. Ja se naurettavuus on kaikille muille paitsi jenkeille selviö.

Toki olisi mukava, että töllöstä, siis oikeasti töllöstä, tulisi ilmaiseksi oikeata kunnon kamppailu-urheilua, mutta tuntuu siltä että ne ovat kaikki siirtyneet live-pay-per-view lähetyksiin eikä edes urheilupaketeilla näe mitään järkevää. Edes kuukausimaksullisista streameista ei tule kunnon kamppailua ja silti niiden urheilupakettien hinnatkin ovat riistäytyneet täysin käsistä jo muutenkin.. joskus tuli maksettua Viaplayn urheilustakin, mutta ei enää noilla hinnoilla... ja C Moren urheilut oli joskus, mutta siellä (Maikkarilla) ei ole mitään mistä maksaa nykyään... Tämä kausi on ollut muutenkin täysin poikkeava kun en ole edes F1TVPro:ta viitsinyt ottaa kun Mad Max voittaa niin ylivoimaisesti ettei ole mitään katsottavaa. Korkeintaan voisi kannattaa Sainzia pieksemään Leclerciä tai kannustaa Strollia tai Tsunodaa ajamaan taas jonkun kanssa kolari.

05.05.2024 10:17:23 | 10:18:00
#618906 [+1] Piilota Suosittele

>>617388
Se on sen idea? Ymmärrätkö? Mä en tajua miten jotkut vielä edelleen jaksaa jankuttaaa, että "Noku ei toi oo todellista!" Nousetko huutamaan myös elokuvateatterissa, kun pääsankari ampuu pahiksen ettei toi pahis kuollu oikeesti!?

Jos sen nimi on SHOW Wrestling niin luulis nimen jo kertovan, mutku ei... ei kaikki ummarra

[ 11 viestiä | ]