Two way bamboozle Two way bamboozle
Ansionsa mukaan Ansionsa mukaan
kylmä kylmä
Sym tyväpäivä Sym tyväpäivä
Puuha Pete Puuha Pete
Sinne siis Sinne siis
davy jonesin kakkulat davy jonesin kakkulat
assburger ja sukat assburger ja sukat
Jarlaa Jarlaa
Paras natsi Paras natsi
Prööt Prööt
Kazakstanin pääkaupunki - täys sota siellä on Kazakstanin pääkaupunki - täys sota siellä on
pohdittavaa pohdittavaa
Juutalaisten luvattu maa Juutalaisten luvattu maa
Pakkohoitoon Pakkohoitoon
uutisointi uutisointi
tissit tissit
no vaccines no vaccines
hei nekrut :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hei nekrut :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mainoksia Mainoksia
bussin ovet bussin ovet
Juuh elikkäs Pasta Carbonara Juuh elikkäs Pasta Carbonara
Ovet säppiin Ovet säppiin
Gängsta kovis Gängsta kovis
 486 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.73 MB, 1 tiedosto, 27.03.2024 02:15:32
[ + 4 | ]

Kun viinapaketti saapuu

[69218] [tiedosto.webm] [0.73 MB] [1280x720] [6.91s] [] []

viini

(39)  · 

viina

(96)  · 

kilautus

 · 

alkoholi

(82)  · 

viinatilaus

 · 

chimera

(5)
27.03.2024 19:27:05
#609705 [+1] Piilota Suosittele

>>609576
Punaviini lieneekin ainoita tuotteita, joita en ole tilannut. Ouzo, grappa, tequila, absintti, armanjakki, calvados ja tietysti kaikki yleisemmät ovat laatikoissa tulleet. Mutta ei punaviini. Hyi hitto. Siitä tulee aivan sairas närästyskin välittömästi.

Loppuvuodesta tuli oltua viininmaistajaisissa. Siellä oli puolet valkoviinejä ja puolet punaviinejä. Kun kerran tilaisuudesta oli maksettu, niin todellakin join ne punaviinitkin. Enkä muuttanut mielipidettäni, pahoja olivat.

27.03.2024 21:21:15 | 21:21:43
#609754 [+-] Piilota Suosittele

>>609705
Mulla on sama, tosin mulle käy vaan harvat valkkarit. Kung-Fu Girl jääkaappikylmänä, oon maininnut ton useasti koska se on ainoa pullo jonka alkosta suostun ostamaan. Jokin muu hyvin läheinen saattaa mennä mutten muista nimiä. Jossain oli etiketissä jokin silta. En muista minkä värine. Ei mikään kuva vaan enemmän logomainen? Tai jos oli kuva, hyvin yksinkertainen sellanen

[ 7 viestiä | ]