O v o O v o
Hämärän rajamailla Hämärän rajamailla
OC feissarihauskuus OC feissarihauskuus
Bisnesmiitti Bisnesmiitti
Tankkitaistelua vuonna 40k Tankkitaistelua vuonna 40k
Luolastossakin on Luolastossakin on
Tukeva setä heittää voltin Tukeva setä heittää voltin
Ylläri mylläri Ylläri mylläri
VIESTI TODELLISUUDESTA VIESTI TODELLISUUDESTA
Luomassa paskaa Luomassa paskaa
Paska mäihä Paska mäihä
Vihreä nauha Vihreä nauha
Masa yllättyi kerran ihan sixty-fifty Masa yllättyi kerran ihan sixty-fifty
CNN linjat pätkii CNN linjat pätkii
Välipala Välipala
Totta Totta
Pelasti henkensä viime hetkellä Pelasti henkensä viime hetkellä
Ei jaksa keksiä otsikoita 8 Ei jaksa keksiä otsikoita 8
draamaa pitkästä aikaa draamaa pitkästä aikaa
Sota ei yhtä miestä kaipaa Sota ei yhtä miestä kaipaa
Hullun hommaa Hullun hommaa
Ei rasahtanut rusinat Ei rasahtanut rusinat
Nikke Knatterton syndrooma Nikke Knatterton syndrooma
Börheä bendele Börheä bendele
 451 näyttökertaa, 9 viestiä, 1.59 MB, 1 tiedosto, 08.03.2024 14:23:15
[ + 3 | ]

Animea turpaan

[68478] [anime_lahtee_hakkaamalla.mp4] [1.59 MB] [640x360] [13.57s] [] []

anime

(521)  · 

tohru

 · 

kanna

 · 

kobayashi

09.03.2024 00:21:46 | 00:22:33
#604521 [+-] Piilota Suosittele

>>604502
Doddagai! Baiddi bidi vähän vaglada, mudda diesin guidengin geisdä on gyse :D:D:D:D:D

Sidä baiddi misdä nää diesid ne???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

09.03.2024 07:52:48
#604633 [+-] Piilota Suosittele

>>604590
Kattos juniori, se on sillain että kun ottaa selvää vähän siitä sun tästä niin saa tittelin Jack of all trades avatarinsa päälle (siinä kuuluu ennätyksen saavuttaessaan iso pierasu ja sitten valopallo seuraa peilissä). Ei siis sinänsä tiedä mistään mitään sen syvällisemmin, mutta ihan pikkusen kaikesta mahollisesta. Siinä sitten helposti vähemmän ymmärtävät ihmettelee, että miten se tuonki taas tiesi ku ite keskittyvät vaan siihen omaan spesiaali alaansa eli vaikka häpykarvojen mittailuun niin ne on aivan ihmetyksestä soikeina ku joku sanoo, että kyllä niitä karvoja kasvaa kainaloissa ja jopa perseessäkin. Ku ne kysyy, että montako ja mitä ne maksaa niin sitten voi aina vähän soveltaa leikkisästi antaen ymmärtää, että on viisaampi kuin onkaan, muttei koskaan kovin pahan hajuisesti ettei nouse ärripurri kenellekään. Ja siitä puhuen on parempi nielasta itte sen ensimmäisen tai toisenkin kerran ennen ku rupeaa antamaan samalla mitalla takaisin (ilmanen vinkki koska mulla on jo titteli).

Ja kaikesta huolimatta olen kivenkova animerunkkari, sodomiitti ja irstailija. Äitini toivoi minusta pedofiilia, mutta minusta tulikin animefiili.

Tossa muuten mistä voit kattella lohikäärmemaiduseja >:3

https://anix.to/anime/miss-kobayashis-dragon-maid-0y8k/ep-1

15.03.2024 15:20:39
#606409 [+-] Piilota Suosittele

>>604633
Katselin hetken ja pakko todeta että ei noita kyllä pysty selvinpäin katsoon. En välitä animesta mut postailen sitä välillä interneetseihin koska tiedän että se on suora hyökkäys normojen sieluun koska se liitetään usein pedofiliaan.

[ 9 viestiä | ]