Vaaliväittelyt Vaaliväittelyt
slayer slayer
Tissit Tissit
Näin se alkoi Näin se alkoi
muumin naulat muumin naulat
Ihana nainen Ihana nainen
Milf Milf
Väittelyt Väittelyt
Recap väittelystä Recap väittelystä
Syy lesbouteeni Syy lesbouteeni
Kohta ajankohtainen koiro Kohta ajankohtainen koiro
Trump haastattelu Trump haastattelu
Helsingin mielenosoitus Helsingin mielenosoitus
kukon imuttelua kukon imuttelua
tosijaan nokkelaa tosijaan nokkelaa
Reilukerho Reilukerho
Merimetson kakaroita Merimetson kakaroita
arska terapiassa arska terapiassa
Kissa herätti Kissa herätti
uus luuri uus luuri
Nacho pelti Nacho pelti
Hallituksen valehtelusta Hallituksen valehtelusta
Kuumotus Kuumotus
CRIPPLED BLACK PHOENIX - Lost CRIPPLED BLACK PHOENIX - Lost
 664 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.31 MB, 3 tiedostoa, 03.03.2024 01:36:00
[ + 1 | ]

3 aivan karmeeta kuvajaista

[68254] [tiedosto_1.jpg] [0.03 MB] [544x378] [] []
tiedosto_1.jpg
[68253] [tiedosto_2.jpg] [0.24 MB] [1000x1000] [] []
tiedosto_2.jpg
[68252] [tiedosto_3.jpg] [0.04 MB] [679x478] [] []
tiedosto_3.jpg

ulina

(31)  · 

hesari

(17)  · 

tintti

(37)
03.03.2024 07:19:02
#603018 [+1] Piilota Suosittele

Vihervassarit & demarit ja sanoman media *Uliliuliuliuli*
(Vähintään viikko ero vaatimus,asiantuntijoiden lausunto ulinaa kun kokoomuslainen tai keskustalainen on sanonut jotain negatiivista vihervasemmistosta tai demareista, 1-3kk jos sanoja on persu, ikuisesti kun on saatu negatiivinen lausunto näyttämään että se olisi Jussi Halla-Ahon sanoma).

Kun hesarin toimittaja, vassari tai demari on epäiltynä rikoksesta, "HYS,HYS! Poliisille pitää antaa tutkinta rauha ja epäilty on syytön niin kauan kunnes oikeus on todennut hänet syyttömäksi (tai syylliseksi).

Kun hesarin toimittaja kuulee perättömän juorun kapakassa koskien kokoomuslaista tai persua on seuraavan aamun lehdessä jo etusivun peittävä otsikko ja "asiantuntijan" arvio kuinka pitkä tuomio tulee, miten kyseisen poliitikon ura on nyt ohi ja kymmenen idiootin vaatimus kuinka rikollisen puolueen pitää nyt nuolla häpeästä heidän jalkojaan.

Sitten kun käy ilmi että on lähdetty julkaisemaan perättömiä uutisia niin unohdetaan "vastuullinen journalismi", eikä hiiskahdetakkaan kun oma toimittaja & päätoimittaja poliisin ja syyttäjän tutkinnan jälkeen tuomitaan 2 oikeusasteessa kunnianloukkauksesta jne.

Vihervasemmisto piireissä puolestaan selitellään että on se uskottavaa että persut tai kokoomuslaiset raiskaa, murhaa, pahoinpitelee joten parempi syyttää jo etukäteen.

[ 4 viestiä | ]