Hotdogit Hotdogit
Robottien valtaannousu vuoteen 2100 mennessä Robottien valtaannousu vuoteen 2100 mennessä
Aina yhtä hauskaa Aina yhtä hauskaa
I'M ON SHROOMS I'M ON SHROOMS
Talviset tunnelmat Talviset tunnelmat
Chad suicide Chad suicide
Joulupepe Joulupepe
Gay Gay
Mitäs teet :3 Mitäs teet :3
Joulukalenterin luukku 16: Joulumies Joulukalenterin luukku 16: Joulumies
Farting Preacher (internetin esihistoria) Farting Preacher (internetin esihistoria)
Nopeasti kului vuosi Nopeasti kului vuosi
Earth-chan Abuse Earth-chan Abuse
Sinivalkoinen kavallus - lyhytdokumentti 90-luvun laman uhreista Sinivalkoinen kavallus - lyhytdokumentti 90-luvun laman uhreista
jumala olkoon suuri jumala olkoon suuri
Liikkeen nimi? Liikkeen nimi?
Luukku 23 Luukku 23
roolipeluri roolipeluri
Total Annihilation - Frontline Battle Total Annihilation - Frontline Battle
Mitäs tyttö näki? Mitäs tyttö näki?
Kapteeni Tietovisa Kapteeni Tietovisa
:^) :^)
Kunniakaartin työpäivä loppui Kunniakaartin työpäivä loppui
käärmes käärmes
 792 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 20.03.2022 02:47:32
[ + 2 - | ]

Venäläinen rauhanlippu

[62853] [bsb.jpg] [0.09 MB] [600x400] [] []
bsb.jpg

rauhanlippu venäjä

20.03.2022 02:49:14
#557105 [+1] Piilota Suosittele

Venäjän rauhaa kannattava oppositio on viime aikoina ottanut lipukseen valko-sini-valkean lipun, koska nykyisen Venäjän lipun alin punainen raita on heidän mielestään verenvuodatuksen ja sorron symboli!

05.04.2022 22:44:40 | 22:46:26
#561264 [+-] Piilota Suosittele

Siinä ryssäpaska taas nuolee muiden persettä, ensin oltiin niin Vova sedän pauloissa eikä krimillä ollu sotia! Ukrainassa ei ollu venäläisiä! Mitään sotia ei ole! Nyt esitellään ryssäpaskalippua että juu juu, ihan rauhan asialla ollaan ku siviilejä ammutaan ja ryssäpaska soi kun tykitetään siviilikohteita. Mutta tää on ryssäpaskakulttuuria, sitä samaa kulttuuria jota repostnik ajaa.

Kumma juttu, silti se täällä rottailee eikä mene ryssiin. Miksiköhän? Niin, miksiköhän?

Sitte samanlailla ku paska putin kiistetään kaikki, eihän nyt siis ja mussun mussun. Sitte taas soitetaan ryssäpaskamusiikkia kun Ukrainassa rasikataan ja tapetaan siviilejä, mutta hei! Se on vain propagandaa!

Sitte taas välillä tuomitaan venäjän (muka) hyökkäyssota, mutta taas takki heiluu ja lisää ryssäpaskaa ja rauhanlippuja! Ei tässä mitään sotaa ole olemassakaan! \;D/ Länsi kusettaa!

06.04.2022 20:42:11
#561478 [+-] Piilota Suosittele

>>561264

Niin, miksiköhän en mene ryssiin? Ihan siksi että oon tehnyt tätä samaa ja paljon enemmänkin venäläisessä sosiaalisessa mediassa. Sieltä tulee valtavat sakot tai jos mun jutut todetaan jotenkin merkityksellisiksi, vuosia vankeutta.

Ja kyllä, Krimillä ei ollut sotaa ja Vladimir Putin toimi melko asiallisesti tätä ennen. Nyt ei enää toimi.

[ 8 viestiä | ]