Tytti kusi jo koko homman ja Sanna kuittasi kusemiset tekstarilla, joten tämä peli on jo menetetty.
Kiitos @TyttiTup sellaisten asioiden hoitamisesta, joihin ei ole osaamista eikä kapasiteettia. Ja kiitos @JauhoBileSanna kun asia ei voinut vähempää kiinnostaa, vaan piti ryypätä ja taas tehdä Eurooppaan tätäkin kautta jättikokoinen rahalahjoitus.
Ei yhtään enää rahaa Eurooppaan eikä tietenkään myöskään heimopäälliköille tai minkälie Kirgisian tms. tupakoinnin vähentämiseen. Rahat vain Suomeen ja suomalaisille.
Ja yrityspuolellakin voi vain todeta, että nyt viimeistään pitää ymmärtää, että Saksaan ei tule sijoittaa eikä investoida mitään.
>>600125 Saa nähdä, pystyykö mitään. Toisaalta täytyy muistaa että hallitus tarjoili uniperinratkaisuksi, että suomi vaan maksaa ja maksaa ja maksaa, mutta painostuksen alle joutuivat kokeilemaan jotain muutakin.
[
11 viestiä
|
]
⭰
Muista äänestää!
tiina elovaara
Sulkia hattuun perussuomalaisille
Ämmät rivissä
Siksi PS
mestarin sauva mestarittareen
Persu servattú
Lähde ehdolle kuntavaaleihin
Persujen unelma paremmasta Suomesta
persut eivät voi enää lähettää häirintä singaaleja aivoihini