Paint-taidetta, ööh 2 (peilikuva) Paint-taidetta, ööh 2 (peilikuva)
Pornokertomus Part 2. Pornokertomus Part 2.
@hapsi_ , I'll be waiting for you @hapsi_ , I'll be waiting for you
Missä vesi?! Missä vesi?!
EL CHUPACABRA EL CHUPACABRA
munankeittäjät munankeittäjät
Paska sai palkkansa Paska sai palkkansa
Ripuls Ripuls
rip hiiri rip hiiri
Ensi viikolla saadaan vettä kuoppaan niin on vielä hauskempaa Ensi viikolla saadaan vettä kuoppaan niin on vielä hauskempaa
Paluu 197 vrk:n avaruusreissulta Paluu 197 vrk:n avaruusreissulta
täs sarjikses pitää tietää kulttuurei ja falafel täs sarjikses pitää tietää kulttuurei ja falafel
Lisää valokuitua kaikkialle Lisää valokuitua kaikkialle
Huoruli luuli liikoja Huoruli luuli liikoja
on rahaa on rahaa
Nicholas Van Helsing Nicholas Van Helsing
suomen puolustajat suomen puolustajat
Asioita Asioita
maaplaneetta oikeissa mittasuhteissa maaplaneetta oikeissa mittasuhteissa
maaseudun tulevausuus maaseudun tulevausuus
Tyyny Tyyny
spaddurappi spaddurappi
Bre Payton, reporter at Fox News and anti-vaccine militant dies Bre Payton, reporter at Fox News and anti-vaccine militant dies
suomenluontoonkaunis suomenluontoonkaunis
 1 078 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.59 MB, 1 tiedosto, 25.08.2022 14:02:53
[ + 10 - | ]
👑 Katsotuin 25.08.2022.

Asiat (taas) tärkeysjärjestyksessä..

[66907] [Screenshot_20220825-140124_Twitter.jpg] [0.59 MB] [1080x1497] [] []
Screenshot_20220825-140124_Twitter.jpg

25.08.2022 19:30:21
#595160 [+3] Piilota Suosittele

Lapset (ja mamu lapset kanssa mutta ei ne "17-v lapset") kyllä ymmärtää, mutta ei vaan pysty käsittää miks aikuiset mamut on etusijalla.

25.08.2022 21:38:40
#595177 [+2] Piilota Suosittele

>>595126
Vav asunnoilla sama ja sen jälkeen ei siellä halua asua yksikään kantasuomalainen.
Joten ensin 1 vuokratorni on täynnä "värikkäitä" mamuja / turvapaikan hakijoita, hetken päästä koko kadun kaikki vuokra tornit on täynnä, eihän siinä mitään vaikutusta ole, kumma vaan että samantien alueen yksityisten asuntojen arvot tippuu ja myyntiajat kasvaa.
Osa lähistön koulujen kantasuomalaisten lasten vanhemmista on hirveitä rasisteja kun rupeavat etsimään rauhallisempaa koulua ipanoille ja ovat sen vuoksi valmiita muuttamaan vaikka nurmijärvelle, mäntsälään, orimattilaan jne vaikka työmatka pitenisi kymmeniä kilometrejä.
Kaikki vain sen takia että kouluun tuli yhtäkkiä muutama kymmenen kieltä, tapoja ja käytöstä osaamatonta "värikästä" lasta opettamaan suomalaisille lapsille miten lähi-idässä ja itä-afrikassa käyttäydytään, opiskellaan, kommunikoidaan, kunnioitetaan muita kuin perheenjäseniä jne.

26.08.2022 00:36:11
#595214 [+2] Piilota Suosittele

>>595177

Huomattu on. HEKA on yrittänyt alentaa neliöhintoja itä-helsingissä mutta suomen kansalaista kiinnostaa turvallisuus pikkuisen enempi kuin muutaman euron halvempi vuokra. SUomen valtio on omilla toimillaan tämän aiheuttanut. Ovat aiheuttaneet turin, oulut sekä lukemattomat muut tapahtumat sallimalla porukan lampsia suoraan suomeen. Armeija vielä kantaa laukkunsakin. Autot jätettiin rajalle. Keneltäkään ei kyselty ajokertteja eikä muutakaan. Oli passi ja henkkari hävinnyt matkalla. IPhone löytyi kuitenkin.

[ 8 viestiä | ]