Ja joulurauhaa kaikille Ja joulurauhaa kaikille
Paint kalenterin 25. Luukku Paint kalenterin 25. Luukku
elämänkarhu elämänkarhu
entisaikojen sankarit entisaikojen sankarit
Sanna valehtelee tässäkin. Sanna valehtelee tässäkin.
Saatanan rasistit Saatanan rasistit
Burger Served Burger Served
Hähää, joudutte arvaamaan! Hähää, joudutte arvaamaan!
koiranpaska koiranpaska
Assburger holocaust Assburger holocaust
japanilainen kokemus japanilainen kokemus
deifiointi deifiointi
uuni pilalla uuni pilalla
Panoapustaja Panoapustaja
Keskitysleirivangit kuolivat pääasiassa lavantautiin Keskitysleirivangit kuolivat pääasiassa lavantautiin
Sandels Sandels
Humans Humans
Aput töisessä Aput töisessä
Kuvakommentti Kuvakommentti
Sons of a.. Sons of a..
elä juo kahvii vitu rassisititisisisisisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii elä juo kahvii vitu rassisititisisisisisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Hyvää joulua luolaston porukalle! Hyvää joulua luolaston porukalle!
Ville Cantell rokotteesta Ville Cantell rokotteesta
Paavi ei tervetullut Paavi ei tervetullut
 494 näyttökertaa, 22 viestiä, 0.15 MB, 1 tiedosto, 07.07.2022 11:08:28
[ + 0 | ]

Ihmisroskia?

[65574] [tiedosto.png] [0.15 MB] [1080x1006] [] []
tiedosto.png

07.07.2022 12:10:05
#584147 [+5] Piilota Suosittele

Minulle on sama mitä kaiken maailman juliat ajattelevat nisteistä. Minulle nisti on nisti, joka on ongelma jotka sietää siivota pois kaduilta. Jolia voi majoittaa omalle pihalleen nuo ihmiset. Tarjota vaikka piparia heille samalla.

07.07.2022 13:09:08
#584152 [+1] Piilota Suosittele

Yleensä kun siivotaan roskat pois, niin ne menevät roskiksen kautta lajitteluun, kierrätykseen ja maantäyttöön.
Uutisessa mainitut bio & ongelmajätteet sen sijaan vaeltavat siivoamisen jälkeen sieltä "roskiksesta" takaisin joko samalle tai toiselle paikalle jonka muuttavat yhteen kerääntyessään kielletyksi avokaatopaikaksi joka taas on monin eri tavoin vaarallinen muille ihmisille ja eläimille.

08.07.2022 02:58:37
#584374 [+-] Piilota Suosittele

No voi jumaliste ku nyt mieli pahottu. Poliisi teki näille palveluksen ja tekee sitä päivittäin. Viemällä putkaan tai sairaalaan on moni henki pelastettu, myös omani 15v sitten. Tosin putkasta vasta kun en liikkunut ja he (vartijat ja se osasto poliisista) eivät ole valtuutettuja koskemaan kameranauhojen tallenteisiin.

Minua ei kadulta siivottu, minut kuskattiin asemalle ihan kaverin toimesta.

Ota nyt siitä herne nenään? Entä jos 1% eli kymmenen näistä olisi kuollut koska ei "siivottu"?

08.07.2022 17:00:57 | 17:01:55
#584496 [+-] Piilota Suosittele

>>584484
Mitä vittua nyt taas :D Oli kyllä taas vammanen kommentti sulta vaihteeks. Siis kahvia joka on päihdyttävä ei lasketa päihteeksi tai "edes" huumeeksi eli laittomaksi päihteeksi (kahvi siis kai on laillista suomessa, paitsi ilmeisesti piritorilla)? Mitä vittua oikeesti.

[ 22 viestiä | ]