Hullu nainen Hullu nainen
Pimeässä nuuhkimista. Pimeässä nuuhkimista.
Nice Nice
Lääkäri apu Lääkäri apu
Cod comedy tj Cod comedy tj
Etsi viisi virhettä Etsi viisi virhettä
finland yes finland yes
Täähän se ois Täähän se ois
Vihreiden terävintä kärkeä 🤦‍♂️ Vihreiden terävintä kärkeä 🤦‍♂️
Panda, perkele! Panda, perkele!
mustahiiri mustahiiri
tarina hetki :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tarina hetki :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Viikon foliohattu jaettu Viikon foliohattu jaettu
Ihana nainen Ihana nainen
neekerit ei vaa osaa neekerit ei vaa osaa
Mieluummin nyrkki perseessä kuin asua lohjalla Mieluummin nyrkki perseessä kuin asua lohjalla
Ylen kultamuna taas Ylen kultamuna taas
Nykymallin mukainen poikabändi Nykymallin mukainen poikabändi
Liitonarkki Liitonarkki
neekerit vittuun kaikkialta neekerit vittuun kaikkialta
mustille ei mustat maistu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mustille ei mustat maistu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Muutama kuva 15. Muutama kuva 15.
Näin rasistiksi haukkujia kuuluu kohdella Näin rasistiksi haukkujia kuuluu kohdella
sativa sativa
 789 näyttökertaa, 8 viestiä, 3.85 MB, 1 tiedosto, 19.06.2022 02:43:14
[ + 0 | ]

Laettakaas ny lissee näit itkevän ryssän juttuja :D


janus putkonen

19.06.2022 06:44:49
#579046 [+1] Piilota Suosittele

>>579044
Ryssä ja jenkki tapas helevetin tasangoilla. Jenkki kysy, että pitääkö teidänki lapioida paskaa joka toinen päivä ja joka toinen päivä sitten syödä sitä? Ryssä sano, että meidän helvetissä on tosiaan nuin. Mutta sillon ku pitäis lapioida niin ei ole lapioita ja sillon ku pitäis syödä niin ei ole paskaa.

19.06.2022 12:18:51
#579062 [+1] Piilota Suosittele

Eipä ole Janus pariin kuukauteen tehny live lähetyksiä. Liekkö laitettu kylmäksi vai onkohan tajunnu että Venäjän touhut on perseestä.

19.06.2022 12:42:19
#579066 [+1] Piilota Suosittele

"Ukrainan provokaatioita" siis puhuuko tää jätkä, että Ukraina omien rajojensa sisällä provosoi venäjän armeijaa joka on hyökänny Ukrainaan :D? Mitä ehmettiä.

19.06.2022 17:10:56
#579122 [+-] Piilota Suosittele

>>579066
Anus Putkonen on aivan seko. Sen isä oli joku kuulusa laulaja ja äiti vissiin näyttelijä. Poika sitten yritti näytellä, mutta ku ei menestystä siitäkään hommasta tullu niin kuuppa keitti nurin ja nyt on sitte jälki sen mukasta. Mää sanon monesti ihimsiä idiooteiksi tai sekaisin oleviksi, mutta tuo jätkä on hullu ihan kirjaimellisesti. Kirjottelee sieltä mielikuvitusvaltiosta MV lehteä ja on vissiin ihan palkattu paikalliseksi propagandiksi jopa.

19.06.2022 17:35:45
#579130 [+-] Piilota Suosittele

Totuudessa ei ole uutisia, uutisissa ei ole totuutta, missään vitussa ei kumpaakaan.
Pravda, Izvestija, MV-lehti.

[ 8 viestiä | ]