hädänalasia kirurgeja hädänalasia kirurgeja
Ihania naisia Ihania naisia
heimoalueet heimoalueet
tais sattua tais sattua
Päästä irti Päästä irti
joskus kovana joskus kovana
jeccu jeccu
Myy lauleskelee Myy lauleskelee
tuliskohan sakot tuliskohan sakot
Taivas eiku meri eiku tie Taivas eiku meri eiku tie
ihana kaunotar ihana kaunotar
albert albert
katerina hartlova sucking dick katerina hartlova sucking dick
woke vanhemmat ylpeitä lapsestaan woke vanhemmat ylpeitä lapsestaan
tissien pyörittelyä tissien pyörittelyä
Kakkua Kakkua
Tuttava hommas veljekset Tuttava hommas veljekset
piilossa piilossa
erillaisia vaatimuksia erillaisia vaatimuksia
Kummitus Kummitus
KanaWokKaiserTomaKurke KanaWokKaiserTomaKurke
halal halal
koulutetut somalit koulutetut somalit
benis benis
 659 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.86 MB, 1 tiedosto, 16.06.2022 23:48:10
[ + 3 | ]

Sanna "Ei mitään häpyä" Marin

[65149] [tiedosto.png] [0.86 MB] [609x1391] [] []
tiedosto.png

sanna marin

(344)  · 

sdp

(472)
17.06.2022 01:00:46
#578498 [+5] Piilota Suosittele

Onhan se nyt ennenkuulumatonta, että aiemmin on antanut, mutta nyt ei enää anna. Ei sillä tavalla saa mieltä muuttaa. Kyllä sitä lasta ja varsinkin persettä pitää saada kuvata. Kaikki muu loukkaa valkoisen heteromiehen oikeuksia.

17.06.2022 06:51:19 | 06:51:58
#578541 [+3] Piilota Suosittele

No kai Sanna saa päättää millon lopetetaan kuvaaminen? Ja plus noi iha vauva kuvat ei oo sillee myöhemmällä iällä tunnistettavissa.

18.06.2022 13:22:52
#578883 [+1] Piilota Suosittele

Niin no, jos viet lapsesi jonnekkin yleiseen tapahtumaan voi olla mahdollisuus, että sitä joku kuvaa. Julkkiksen lapsella mahdollisuus kasvaa samoin kun julkaisukynnys. Joka kerta on tietoinen riski.
Eri asia on sitten jos kuvataan jossaki päiväkodin kulmalla pitkällä objektiivillä.

18.06.2022 22:35:04
#578988 [+-] Piilota Suosittele

>>578883
Näi o. Prinsessallekki kelpas kyllä keikistellä lapsen kans kuvissa niin kauan ku penikan söpöydellä sai irtopisteitä. Vitun ilettävää ja laskelmoivaa toimintaa toi mun mielestä on. Paparazzit kyllä pitäis hirttää munistaan, että emmää sillä. Mutta jos eka riepotellaan julkisuudessa sitä lasta (halus tai ei) niin totta vitussa mediahomot sitten pitkälle sen nelikymppisille aina kuvaa sitä ohimennen tai yrittää haastatella. Jos kakru sanoo, että mää en oo äitini/isäni että jättäsitte mut rauhaan niin sitä pitäis ehottomasti kunnioittaa.

[ 6 viestiä | ]