hyvät käytöstavat xD hyvät käytöstavat xD
psykoosit tulille psykoosit tulille
Taiston tuoksintaa Taiston tuoksintaa
Protecin herääminen Protecin herääminen
Kun joku postaa hentaitonttuja Kun joku postaa hentaitonttuja
Nopeat refleksit Nopeat refleksit
hän on teitä kaikkia älykkäämpi hän on teitä kaikkia älykkäämpi
BR♂THER 3 BR♂THER 3
Kapteeni Naurunappula Kapteeni Naurunappula
Luotettavaa tietoa Luotettavaa tietoa
Melkeen jo joulu Melkeen jo joulu
perus iphonen käyttäjä perus iphonen käyttäjä
Rakkaus Rakkaus
Kaljantai Kaljantai
HERRA KERSANTTI ASE NUMERO 666 666... HERRA KERSANTTI ASE NUMERO 666 666...
Eva Longoria ilmeilee Eva Longoria ilmeilee
Kipinä Kipinä
:3 :3
Larppaava punapää Larppaava punapää
Zup Zup
Arjalaiset naiset Arjalaiset naiset
Devoluutio Devoluutio
Mielipiteitä videosta tai sen aiheesta? Mielipiteitä videosta tai sen aiheesta?
If that's your biggest concern If that's your biggest concern
 783 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 26.04.2022 22:59:15
[ + 9 - | ]

Petteri Järvinen

[63973] [tiedosto.png] [0.04 MB] [604x331] [] []
tiedosto.png

petteri järvinen

 · 

twitter

(175)  · 

elon musk

(40)
26.04.2022 23:03:28 | 23:03:41
#566325 [+8] Piilota Suosittele

Hyvin sanottu. Mitä ihmettä tuollaisella jeesustelulla saavutetaan. Järvinenkin näitä mukamastietäjiä ollut kohta 30 vuotta ainakin ja lähinnä tuntuu olevan puhuva pää, joka välillä on jotain googlettanut.

Aikuinen rikas ihminen päättää ostaa yrityksen, se siitä. Hänen ne rahat ovat (olivat) ja hän voi tehdä niillä mitä haluaa. Sanovat ja jeesustelevat vasemmistoänkyräkommunistit sitten mitä vain.

En kyllä tuota ostosta toki itsekään ymmärrä, mutta enpä ostoksesta jeesustelemaan ja besserwisseröimäänkään lähde.

26.04.2022 23:26:01
#566335 [+-] Piilota Suosittele

Kuinkahan paljon se 0,5 miljoonan teslan valmistus tuottaa co2 pääsöjä, saati tulevaisuudessa ongelmajätettä?
Todellinen eko-teko on ajaa jollain 1980-90 lukujen tojotalla tai mersulla +miljoona km, koska siinä auto käytetään loppuunasti niinkuin alunperin on tarkoitettu, turvallinen sen ajan auto ei ehkä ole, mutta muita rahaa ja mieltä säästäviä ominaisuuksia siinä on verrattuna nyky autoon.

27.04.2022 10:07:42
#566397 [+1] Piilota Suosittele

Älypuhelimen myymällä (varsinkin jos on tollanen twitter hinttari niin varmasti on omena) vois ruokkia suomalaisenkin perheen kuukaudeks helposti. Eli varmaan melkosen monta afrikkalaista perhettä sais safkat.

[ 5 viestiä | ]