10 different types of soup 10 different types of soup
Joku postasi mamu kritiikkiä Joku postasi mamu kritiikkiä
SE Muumilaaksossa?! SE Muumilaaksossa?!
Waluigette Waluigette
Ghost caught on tape Ghost caught on tape
Hiukkasseksi Hiukkasseksi
Eurooppa1914 Eurooppa1914
Sukellus mustaan aukkoon Sukellus mustaan aukkoon
virgin "muusikko" vs Chad Teknoartisti virgin "muusikko" vs Chad Teknoartisti
Nalle Buh Nalle Buh
God bless God bless
seksi pillu,, seksi pillu,,
Oled weleho Harry :-DDD Oled weleho Harry :-DDD
Perkeleen katti Perkeleen katti
Shiva Shiva
Laitappa kahvit valmiiksi poitsu Laitappa kahvit valmiiksi poitsu
Ryppy ja reikä. Ryppy ja reikä.
Meemimorfoosi: Bowsette + Bongo Cat Meemimorfoosi: Bowsette + Bongo Cat
Aamustondis Aamustondis
Suomi mainittu Suomi mainittu
Lahjoitettavat stuffit Lahjoitettavat stuffit
Lööps Lööps
Wryyyy Wryyyy
Gay Gay
 536 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 26.04.2022 22:59:15
[ + 9 - | ]

Petteri Järvinen

[63973] [tiedosto.png] [0.04 MB] [604x331] [] []
tiedosto.png

petteri järvinen

 · 

twitter

(144)  · 

elon musk

(39)
26.04.2022 23:03:28 | 23:03:41
#566325 [+8] Piilota Suosittele

Hyvin sanottu. Mitä ihmettä tuollaisella jeesustelulla saavutetaan. Järvinenkin näitä mukamastietäjiä ollut kohta 30 vuotta ainakin ja lähinnä tuntuu olevan puhuva pää, joka välillä on jotain googlettanut.

Aikuinen rikas ihminen päättää ostaa yrityksen, se siitä. Hänen ne rahat ovat (olivat) ja hän voi tehdä niillä mitä haluaa. Sanovat ja jeesustelevat vasemmistoänkyräkommunistit sitten mitä vain.

En kyllä tuota ostosta toki itsekään ymmärrä, mutta enpä ostoksesta jeesustelemaan ja besserwisseröimäänkään lähde.

26.04.2022 23:26:01
#566335 [+-] Piilota Suosittele

Kuinkahan paljon se 0,5 miljoonan teslan valmistus tuottaa co2 pääsöjä, saati tulevaisuudessa ongelmajätettä?
Todellinen eko-teko on ajaa jollain 1980-90 lukujen tojotalla tai mersulla +miljoona km, koska siinä auto käytetään loppuunasti niinkuin alunperin on tarkoitettu, turvallinen sen ajan auto ei ehkä ole, mutta muita rahaa ja mieltä säästäviä ominaisuuksia siinä on verrattuna nyky autoon.

27.04.2022 10:07:42
#566397 [+1] Piilota Suosittele

Älypuhelimen myymällä (varsinkin jos on tollanen twitter hinttari niin varmasti on omena) vois ruokkia suomalaisenkin perheen kuukaudeks helposti. Eli varmaan melkosen monta afrikkalaista perhettä sais safkat.

[ 5 viestiä | ]