Dickhead Dickhead
Stacie starr vs rachell steele Stacie starr vs rachell steele
Käyttistä - Pyöräramppi Käyttistä - Pyöräramppi
vittu repesin vittu repesin
Hyvää aikaa. HYVÄÄ AIKAA! Hyvää aikaa. HYVÄÄ AIKAA!
vuoto vuoto
Janne Ahonen Janne Ahonen
A ripe blackberry murmures to the wall A ripe blackberry murmures to the wall
Puhuvat murot Puhuvat murot
niityllä tapahtuu niityllä tapahtuu
se on hyvä olla periaatteita se on hyvä olla periaatteita
minä olen sylissä :3 minä olen sylissä :3
Amerikan mellakat viikon päästä Amerikan mellakat viikon päästä
God hates australia God hates australia
hail! hail!
Koira, ihmisen paras ystävä Koira, ihmisen paras ystävä
Nukkumaan Nukkumaan
Neekerit ostoksilla Neekerit ostoksilla
Thicc Thicc
thug life thug life
Korrekti vastaus Korrekti vastaus
elämys :3 elämys :3
pesu pesu
High five High five
 648 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 10.03.2022 11:57:43
[ + 3 - | ]

Rasisti ulisee

[62554] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [956x960] [] []
tiedosto.jpg

10.03.2022 12:02:47
#553979 [+7] Piilota Suosittele

Eipä yllättäny että neekeri ei tajua että neekereitä ei vihata niiden ulkonäön takia vaan ihan muista syistä :D

10.03.2022 13:35:31
#553996 [+6] Piilota Suosittele

Ehkäpä nämä toiset ovat käytöksellään saaneet aikaan moisen reaktion.

Mutta eniten olen surullinen näiden partalapsien puolesta, kun jos Putte hyökkää Suomeen, niin he joutuvat jättämään jo toisen perheen naiset ja lapset sodan jalkoihin ja lähteä yksin etsimään parempaa elämää.

10.03.2022 13:37:33
#553998 [+2] Piilota Suosittele

Yksikään ugabugamaa ei ole ulkoisen hyökkäyksen kohteena. Ukrainalaiset eivät myöskään ole kovin laajasti hakemassa turvapaikkoja eli he eivät pyri muuttamaan ulkomaille pysyvästi toisin kuin ugabugat.

10.03.2022 14:33:10
#554007 [+5] Piilota Suosittele

Millähän perusteella tuo väittää että emme auta paskanahkoja? Niitähän on roudattu tänne ties kuinka monta ja joka vuosi lähtee miljardi jos toinenkin euro apuna.

10.03.2022 21:40:18
#554115 [+2] Piilota Suosittele

Jos pacolla on kerta paha olla suomessa ja jokapuolella on vain rasisteja, niin pitäisikö pacon harkita muuttoa sinne missä on vain kaltaisiaan joiden kanssa elää unelma elämäänsä.
Paco voisi myös lukea / tutkia miksi suomessa on paljon ennakkoluuloja ja mistä ne johtuvat että tiettyihin ryhmiin kohdistuu ennakkoluuloja, kun samaan aikaan toiset vähemmistö ryhmät ihmettelevät ettei heidän mielestään täällä ole rasismia tai että ennakkoluulot heitä kohtaan ovat lähinnä positiivisia.

11.03.2022 01:58:50
#554145 [+-] Piilota Suosittele

Somalit nyt vittuun suomesta. Annetaan ukrainan naisille ja lapsille tilaa, koska he ovat paremman näköisiä kuin somalit. Jos jollain on somali komerossa elätettävänä niin kannattaa vaihtaa, potki helvettiin aikaansaamaton somali ja hanki uusi paremmannäköinen potretti. Lähi-itäläisille sama laulu, suksikaa helvettiin täältä.

[ 8 viestiä | ]