aku ankka saria kuva monesko lie aku ankka saria kuva monesko lie
Hiirenmetsästäjä Hiirenmetsästäjä
Goobyn hattu Goobyn hattu
spurdo häyhä spurdo häyhä
turps turps
Make vatkaa Make vatkaa
Latella ränni päällä Latella ränni päällä
Tottakai se on valmis Tottakai se on valmis
Hyvänmielen medioita Hyvänmielen medioita
Taas näitä pippelitytyjä Taas näitä pippelitytyjä
tyrone tekee pornoa tyrone tekee pornoa
nyt sattui akileeseen nyt sattui akileeseen
10-Year Challenge 10-Year Challenge
Linssit Linssit
Hippasilla Hippasilla
Stalin on runkkari Stalin on runkkari
Että teki tiiätte Että teki tiiätte
Keksihyllyn peto :3 Keksihyllyn peto :3
tehtaalla tapahtuu tehtaalla tapahtuu
Candy Corn Candy Corn
Sekalaisia osa ö Sekalaisia osa ö
Mein Gott Mein Gott
rikkoi sen häkin rikkoi sen häkin
tassu lasissa tassu lasissa
 652 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.3 MB, 1 tiedosto, 07.02.2022 18:41:30
[ + 1 | ]

Muistakaa mitä kokkarit ovat.

[61522] [Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg] [0.3 MB] [1080x1532] [] []
Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg

vihreiden talousosasto

07.02.2022 18:44:55
#546085 [+1] Piilota Suosittele

Se on ilmastohuijaus jonka varjolla globalistit tuovat transhumanistista superhallintajärjestelmäänsä. Sen lopullinen tavoite on että koko liikenne on itsestäänohjautuva.

07.02.2022 18:58:21 | 19:01:52
#546089 [+-] Piilota Suosittele

koska tietävät että ilmastoasioihin panostaminen tulee tuottaa rahaa tulevaisuudessa osaavat ajatella asioita enemmän kuin omaa nenänvarttaan pidemmälle tosin kun persut

07.02.2022 18:58:27
#546090 [+6] Piilota Suosittele

Toivottavasti ne wannabeporvarit, eli sekoomusta äänestävät pienituloiset hängärit kärsii eniten tästä Suomen tolkuttomasta ilmastopolitiikasta.

Vituttaa saatanan tuo hallitus ja sen kieroilu. Ensin kiljutaan median avustuksella että aluevaalit ei liity bensan hintaan, että persujen vaaliohjelma keskittyy väärään asiaan. Niin, persujen vaaliohjelmassa ei minun käsityksen mukaan sanottu mitään polttoaineen hinnasta, se oli Peltokankaan oma vaalimainos.
Ja sitten ku vaalit oli ohi, ensimmäisenä Harakka ilmottaa uusista polttoaineen hintaa nostavista päätöksistä ja mediassaki muistetaan nyt mainita, että se polttoaineen hinnannostajiin liittyvä mainosvideo oli tosiaan Peltokankaan omaa kampanjaa, ei persujen. Tämmösen silmäänkusemisen jälkeen on turha itkeä, jos kansalaisten luottamus poliitikoihin ja mediaan laskee.

[ 4 viestiä | ]