yes yes
Ryssän ennuste Ryssän ennuste
Jiri servaa Alin. Jiri servaa Alin.
Teboil Teboil
Se todellinen Freedom Convoy Se todellinen Freedom Convoy
Mielipiteet Mielipiteet
Natseista puhdistaja.. Natseista puhdistaja..
keskusta keskusta
Ristikettu ja tavallisempi kaveri Ristikettu ja tavallisempi kaveri
Ovela Ovela
Putte on Euroopan keisari! Puolustakaa keisaria! Putte on Euroopan keisari! Puolustakaa keisaria!
kommareita ottaa pattii kommareita ottaa pattii
perse perse
Romanien lähettämät vaateavustukset saapuneet Ukrainaan. Romanien lähettämät vaateavustukset saapuneet Ukrainaan.
🤷 🤷
Demarit, putlerin ihQt. Demarit, putlerin ihQt.
Totuus tuli Tamperelaisen suusta Totuus tuli Tamperelaisen suusta
Voihan lohivarkaat... Voihan lohivarkaat...
Venjäläinen apu turvasa Venjäläinen apu turvasa
Melkein Melkein
Rysän päältä Rysän päältä
Liisa Hyssälä Liisa Hyssälä
lol drowning lol drowning
Igor Igor
 451 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.3 MB, 1 tiedosto, 07.02.2022 18:41:30
[ + 1 | ]

Muistakaa mitä kokkarit ovat.

[61522] [Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg] [0.3 MB] [1080x1532] [] []
Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg

vihreiden talousosasto

07.02.2022 18:44:55
#546085 [+1] Piilota Suosittele

Se on ilmastohuijaus jonka varjolla globalistit tuovat transhumanistista superhallintajärjestelmäänsä. Sen lopullinen tavoite on että koko liikenne on itsestäänohjautuva.

07.02.2022 18:58:21 | 19:01:52
#546089 [+-] Piilota Suosittele

koska tietävät että ilmastoasioihin panostaminen tulee tuottaa rahaa tulevaisuudessa osaavat ajatella asioita enemmän kuin omaa nenänvarttaan pidemmälle tosin kun persut

07.02.2022 18:58:27
#546090 [+6] Piilota Suosittele

Toivottavasti ne wannabeporvarit, eli sekoomusta äänestävät pienituloiset hängärit kärsii eniten tästä Suomen tolkuttomasta ilmastopolitiikasta.

Vituttaa saatanan tuo hallitus ja sen kieroilu. Ensin kiljutaan median avustuksella että aluevaalit ei liity bensan hintaan, että persujen vaaliohjelma keskittyy väärään asiaan. Niin, persujen vaaliohjelmassa ei minun käsityksen mukaan sanottu mitään polttoaineen hinnasta, se oli Peltokankaan oma vaalimainos.
Ja sitten ku vaalit oli ohi, ensimmäisenä Harakka ilmottaa uusista polttoaineen hintaa nostavista päätöksistä ja mediassaki muistetaan nyt mainita, että se polttoaineen hinnannostajiin liittyvä mainosvideo oli tosiaan Peltokankaan omaa kampanjaa, ei persujen. Tämmösen silmäänkusemisen jälkeen on turha itkeä, jos kansalaisten luottamus poliitikoihin ja mediaan laskee.

[ 4 viestiä | ]