MAGA MAGA
Sonic lelut Sonic lelut
Julmuri :3 Julmuri :3
Magical Negro Magical Negro
että mitähän vittua ? toi moskun brofiili on rikki että mitähän vittua ? toi moskun brofiili on rikki
Muistakaa ostaa, kun vappukin tulossa Muistakaa ostaa, kun vappukin tulossa
Kunnon hupiukko Kunnon hupiukko
Naksuja kaikille! Naksuja kaikille!
Mieheltä puuttuu 90 prosenttia aivoista Mieheltä puuttuu 90 prosenttia aivoista
Kratosta hymyilyttää Kratosta hymyilyttää
paardeissa paardeissa
Huono kokemus kissasta Huono kokemus kissasta
otsikko otsikko
kaikki kartat on väärässä kaikki kartat on väärässä
Hattaransyöntikisa Hattaransyöntikisa
Mantaur Mantaur
Kissagifejä Kissagifejä
:miettiä: :miettiä:
Windows Windows
kylpyaika kylpyaika
Mä Tykkään Koirista Mä Tykkään Koirista
Kokovartalon vibraattori Kokovartalon vibraattori
Se pieni ero Se pieni ero
Paska kusi Paska kusi
 444 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.3 MB, 1 tiedosto, 07.02.2022 18:41:30
[ + 1 | ]

Muistakaa mitä kokkarit ovat.

[61522] [Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg] [0.3 MB] [1080x1532] [] []
Screenshot_20220207-174008_Twitter.jpg

vihreiden talousosasto

07.02.2022 18:44:55
#546085 [+1] Piilota Suosittele

Se on ilmastohuijaus jonka varjolla globalistit tuovat transhumanistista superhallintajärjestelmäänsä. Sen lopullinen tavoite on että koko liikenne on itsestäänohjautuva.

07.02.2022 18:58:21 | 19:01:52
#546089 [+-] Piilota Suosittele

koska tietävät että ilmastoasioihin panostaminen tulee tuottaa rahaa tulevaisuudessa osaavat ajatella asioita enemmän kuin omaa nenänvarttaan pidemmälle tosin kun persut

07.02.2022 18:58:27
#546090 [+6] Piilota Suosittele

Toivottavasti ne wannabeporvarit, eli sekoomusta äänestävät pienituloiset hängärit kärsii eniten tästä Suomen tolkuttomasta ilmastopolitiikasta.

Vituttaa saatanan tuo hallitus ja sen kieroilu. Ensin kiljutaan median avustuksella että aluevaalit ei liity bensan hintaan, että persujen vaaliohjelma keskittyy väärään asiaan. Niin, persujen vaaliohjelmassa ei minun käsityksen mukaan sanottu mitään polttoaineen hinnasta, se oli Peltokankaan oma vaalimainos.
Ja sitten ku vaalit oli ohi, ensimmäisenä Harakka ilmottaa uusista polttoaineen hintaa nostavista päätöksistä ja mediassaki muistetaan nyt mainita, että se polttoaineen hinnannostajiin liittyvä mainosvideo oli tosiaan Peltokankaan omaa kampanjaa, ei persujen. Tämmösen silmäänkusemisen jälkeen on turha itkeä, jos kansalaisten luottamus poliitikoihin ja mediaan laskee.

[ 4 viestiä | ]