Tight skirt Tight skirt
Devoluutio Devoluutio
Kaliaa pikana Kaliaa pikana
tyttözelda:) tyttözelda:)
Toinen maailmansota Toinen maailmansota
lauantai partyt!!! lauantai partyt!!!
Reilu kalastaja :) Reilu kalastaja :)
apokalypsigondola apokalypsigondola
the goyim know the goyim know
pässinpää pässinpää
Luentokalvojen Sirkku Luentokalvojen Sirkku
Hyvännäkönen Laku-Petra Hyvännäkönen Laku-Petra
Vain milleniaalit muistavat Vain milleniaalit muistavat
Liuta kuvakommentteja 1 Liuta kuvakommentteja 1
maksamme velkaa maksamme velkaa
kovat setit kovat setit
hmm hmm
Norjalainen kynttilä Norjalainen kynttilä
Sachielta maistiaisia Sachielta maistiaisia
Kohta saatte munaa Kohta saatte munaa
Joan Jett - I hate myself for loving Naurunappula Joan Jett - I hate myself for loving Naurunappula
Juh Juh
Tuomas Veturi Tuomas Veturi
Hudy Jopps Hudy Jopps
 657 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.65 MB, 1 tiedosto, 16.01.2022 00:32:38
[ + 1 | ]

Valta Kuuluu Kremlille

[60662] [Screenshot_20220115-233133_Twitter.jpg] [0.65 MB] [1055x1574] [] []
Screenshot_20220115-233133_Twitter.jpg

valta kuuluu kremlille

16.01.2022 03:09:23
#539769 [+2] Piilota Suosittele

>>539751
Alan vähitellen kallistua tälle linjalle myös.
Ei sen takia, että uskoisin Venäjän lähivuosina olemassa uhittelemassa Suomelle (koska riittää entisten neuvostomaidenkin kanssa haasteita), vaan sen takia, että Suomesta löytyy liian Venäjä-mielistä sakkia VKK:sta ja vasemmistosta.

16.01.2022 06:07:59
#539792 [+-] Piilota Suosittele

>>539769
Ku seuraavan kerran ruvetaan kasaamaan rautaa rajalle niin ei se oo mikään vitun Talvisota kakkonen. Parempi vaan olla hisskun kissun ja vetästä Sveitsin linja kehiin. Vaikka ei sekään kyllä tuu auttamaan paskan vertaa, mutta tulee halvemmaksi ku maksaa samasta paskasta Natolle.

16.01.2022 23:51:20
#540024 [+-] Piilota Suosittele

>>539814
No ei. Ne onki varmistaneet toimintakykynsä rakentamalla joka vitun vuoren täyteen bunkkereita ja kaikilla on rynkyt kotona valmiina oottamassa, että ammukset jaetaan. Tässä perslävessä puolestaan kukaan ei saa kohta etes linkkuveitteä omistaa ja rajallakaan ei oo enää miinoja vaan kylttejä joissa toivotetaan kaikki tervetulleiksi. Ku sota taas tullee niin se on yks kullin luikaus ku koko pitäjä on pommitettu erämaaksi. Saatanan lesbo meni kieltämään meiltä miinatki sillä verukkeella, että autistimaissa niitä on kylvetty miten sattuu.

Ja intti, voi jeesuksen äitin pillu mitä paskaa seki on. Saatanan särmäämistä ja jätkät valittaa siitä, että ei oo soijalattea tarjolla. 2 viikon kurssi sissitoimintaan ilman mitään paskanjauhantaa ja asia on sillä selvä. Ku aseistus uusiutuu niin sama homma. Suojele siinä saatana sitten perhettä ku ainu mitä on oppinu on sluibaaminen ja peiton asettelu nätisti. Vittu mitä touhua.

Jokaiselle suomalaiselle se kahen viikon kurssi sissisotaan vaikka viiden vuoden välein ja rynkyt joka kämppään samoten ku räjähteet joista puuttuu sytyttimet. Millään vitun muutamalla lentokoneella tee paskaakaan sodan tullessa. Perkeleesti it-tykkejä ja paikalliset opetetaan käyttämään niitä.

[ 5 viestiä | ]