pysäyttäkää sosialismi pysäyttäkää sosialismi
monikulttuurisuus monikulttuurisuus
Afrikan asukkaat Afrikan asukkaat
Hello Facehead Hello Facehead
rahtihame rahtihame
extra sinappi extra sinappi
hampaat hampaat
no se tuli kalliiksi no se tuli kalliiksi
Mielenkiintoinen keskustelu Mielenkiintoinen keskustelu
Li ja ystävä! Li ja ystävä!
stav wavs stav wavs
Ennen ihmisillä oli järkeä päässä (ainakin joillakin) Ennen ihmisillä oli järkeä päässä (ainakin joillakin)
kohta me saamme kalaa :3 kohta me saamme kalaa :3
unohdin miten painovoima toimii :3 unohdin miten painovoima toimii :3
Läski hyppää altaaseen Läski hyppää altaaseen
Japani Japani
Kyl turuuuski! Kyl turuuuski!
Muutama joku.. Muutama joku..
Kuvakommentti Kuvakommentti
Sopii myös lessuihin Sopii myös lessuihin
Faktaa ja tilastoja Faktaa ja tilastoja
animetötön suihinotto animetötön suihinotto
pyöräilijäsammakko pyöräilijäsammakko
Dan "Lin sauva" Koivulaakso Dan "Lin sauva" Koivulaakso
 761 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 09.01.2022 00:26:57
[ + 4 | ]

Ano pitää omiakin juttujaan paskana

[60446] [tiedosto.jpg] [0.14 MB] [1080x1056] [] []
tiedosto.jpg

09.01.2022 05:04:28
#537489 [+1] Piilota Suosittele

Ei oikeen tiiä pittäiskö vaan nauraa vai itkiä, että jotku apinat tuonki on äänestäneet eduskuntaan. Tosin eihän se omalla listallaan päässy edes kunnanvaltuustoon niin taitaa olla viimemen (ainakin toivottavasti) kerta ku Anulla on mitään asiaa eduskuntataloon tai ylipäätään mihinkään instanssiin jossa päätetään muusta ku siitä, että pyyhitäänkö perse vasemmalla vai oikealla kädellä. Anu Tuksun ajatuksenkulun tietäen se varmaan mieluummin hankaa persettään mattoon ja nuolee sen sitten puhtaaksi.

09.01.2022 22:35:05
#537879 [+-] Piilota Suosittele

>>537524
Ku haluaa pysyä kärryillä kylän politiikasta niin oon nähäny facessakin aivan jäätävää paskaa sen kannattajien suoltamana. Ne tuntuu kaikki olevan psykoosissa, vuoraa kämppäänsä alumiinilla ja selittää miten PERSUT hiipii pyttyä myöten ylös ja antaa pusuja kankuille. Rokotteet on Luciferin keksintö ja naamavaippaa ei pidä muut ku Führerin asiakkaat joille se niitä myy. Tai ainakin möi. Vittu ne on ihan sekasi. Ykski selitti innolla, että ainoastaan Anu puolustaa sananvapautta ja kaikki jotka ei oo Turtiaisen kans samaa mieltä on natseja.

12.01.2022 21:22:34
#538702 [+-] Piilota Suosittele

>>538675
Sen fanikunta itkee siitä, että se potkittiin perseensudeista epäreilusti. No on se ny vittu kumma juttu jos heppu reuhaa eduskunnan istunnoissa ja käy uhkailemassa oman puolueen johtohenkilöstöä ja räyhää minkä ehtii.

[ 4 viestiä | ]