triggered triggered
Behold! Behold!
Gayborhood Gayborhood
Homo-harrilla mennyt veska hukkaan Homo-harrilla mennyt veska hukkaan
halvat huvit :3 halvat huvit :3
meillä on karmiva nälkä :3 :3 meillä on karmiva nälkä :3 :3
Rassismi paha Rassismi paha
snibeti snap snibeti snap
leijonakuningas leijonakuningas
Balls of steel Balls of steel
Joki virtaa, hän vain seuraa Joki virtaa, hän vain seuraa
Fingerpori Fingerpori
potkuttaa :3 potkuttaa :3
rasismi on ikuista rasismi on ikuista
ei panikoida ei panikoida
fantastic4 fantastic4
mällinen angela mällinen angela
Bödkatti Bödkatti
mäy mäy >:3 mäy mäy >:3
kokista kokista
suojautunut kisu :3 suojautunut kisu :3
??? ???
kova on kammpailu kova on kammpailu
GG EZ GG EZ
 588 näyttökertaa, 16 viestiä, 3.2 MB, 1 tiedosto, 20.11.2021 03:48:53
[ + 4 | ]

Valkonen neekeri

[58731] [tiedosto.mp4] [3.2 MB] [638x360] [] []

neekeri

(977)  · 

loukkaantuja

 · 

hullu

(79)
21.11.2021 01:05:09
#519041 [+2] Piilota Suosittele

mitä helvettiä toi ämmä tossa sössöttää, valkoihosillahan on se ongelma että mitä saa sanoa kun ei ole etuoikeutettujen n**kereiden sanoja ja valkoihosethan tässä joutuu esim brändejänsä muuttamaan pienen haittavähemmistön takia, menis sitten vaikka sinne tummaihosten maailmaan, ei ole rajoja vielä suljettu, täältä voi lähteä vaikka lähi-itään jos siltä tuntuu. Me ollaan menestyksekkäitä vaan sen takia kun me saadaan tehä asiat meidän tavalla. Nooh kai noidenki "tummaihosten" täytyy jotenki uhriutua vaikka väkisin. Tuo justiinsä keskittyi pelkkään yhden sanan sanomiseen ei siihen kontekstiin, tyhmille on aika turha mitään selittää.
“It's hard to win an argument with a smart person, but it's damn near impossible to win an argument with a stupid person.”

21.11.2021 01:43:44 | 01:44:03
#519047 [+1] Piilota Suosittele

>>519041
Yks sukulaiseukko on vähintään yhtä "neekeri" ku tuokin. On nääs italialainen. Mulla on toinen silimä ruskia joten mää oon ny varmaan joku väliamerikkalainen intiaani vähintään.

[ 16 viestiä | ]