antifa antifa
mee töihin mee töihin
kulli kulli
based based
Ihana nainen Ihana nainen
tilava keittiö tilava keittiö
Pajeetin kaakao Pajeetin kaakao
pois alta jaffat tulloo pois alta jaffat tulloo
Antti Lindtman Antti Lindtman
miljonäärit miljonäärit
ei taas ei taas
premium sushi premium sushi
talo kaipaa pintaremonttia talo kaipaa pintaremonttia
drive-in market drive-in market
pinokkio pinokkio
laiskis laiskis
pyykkipäivä pyykkipäivä
oon täälä piilossa oon täälä piilossa
työ kisset työ kisset
Sniggers Sniggers
ihan vitusti onnea ihan vitusti onnea
tässä on hyvä tässä on hyvä
todella börheä todella börheä
niksipirkka niksipirkka
 1 264 näyttökertaa, 3 viestiä, 1.53 MB, 1 tiedosto, 20.10.2021 00:21:46
[ + 11 - | ]

pampulla ojennukseen

[57576] [punikkia-pampulla.mp4] [1.53 MB] [853x480] [] []

punikki

(5)  · 

kommunisti

(91)  · 

pamppu

 · 

pekka siitoin

(35)
20.10.2021 03:00:26
#509287 [+4] Piilota Suosittele

Väkivalta lopettaa aika tehokkaasti.
Muistan kun oma sähköopettajani kertoi mitä tekivät parkkipaikoilla varastavalle porukalle. Niin lähti autostereot ja kaikki. Jäivät väijyyn talon porukalla ja kun näkivät, että rupeavat työn touhuun niin kävivät kiinni. Ottivat yhden kiinni ja hakkasivat. Päästivät sitten menemään, mutta ei ennenkuin saivat tiedon missä kyseinen jäbä asuu.

Lopuksi kerrottiin, että jos näistä autoista jotain vielä katoaa se olet sinä joka turpaan saa. Aivan sama oletko keikalla mukana. Sinä saat turpaasi.

Ei tulleet enää sille parkkipaikalle. Autot saivat olla rauhassa.
Kansalaishoidettuna on paljon tehokkaampi kuin valtion tuoma virkavalta. Kiinnioton jälkeen tekevät uudestaan ja uudestaan.

20.10.2021 20:12:44
#509420 [+1] Piilota Suosittele

>>509287
Nykyään valitettavasti some ja pari julkaistua valokuvaa aiheuttaa helposti pahoinpitelysyytteet tuollaisesta, vaikka tuollaisissa tapauksissa kunnon selkäsauna on paljon tehokkaampi keino ilkivaltaa ja varastamista vastaan kuin kalut ranteisiin, yö tai kaksi häkissä ja kevyt sakko <joka kuitenkin jää veronmaksajien maksettavaksi, koska loisiva sossurotta tekijänä tod.näk.). Onneksi asustelen itse sen verran syrjässä, että täällä uskaltaisi jo ihan korpioikeutta käyttää :D

[ 3 viestiä | ]