ufo ufo
Ihana nainen Ihana nainen
katri kulmuni katri kulmuni
Kova luu Kova luu
ihana nainen ihana nainen
Sähto! Sähto!
Käärmestäjä Käärmestäjä
tervehdys tervehdys
Harmillinen tapaus :( Harmillinen tapaus :(
Ei oppi pahaa tee. Ei oppi pahaa tee.
HUI HAI! HUI HAI!
Malmön meininkiä Malmön meininkiä
Bakemonogatari Bakemonogatari
When London bridge is down When London bridge is down
Kurre perskuta Kurre perskuta
Fuk juu paha valkoinen mies! :D Fuk juu paha valkoinen mies! :D
kohta vedetään taas kohta vedetään taas
käpälöitäviksi luodut käpälöitäviksi luodut
elisabeth with god elisabeth with god
Dolan the terroras Dolan the terroras
Spontaani syttyminen Spontaani syttyminen
Ei perkeleen perkele Ei perkeleen perkele
Pärssinen Pärssinen
Teräsmies Teräsmies
 950 näyttökertaa, 3 viestiä, 1.53 MB, 1 tiedosto, 20.10.2021 00:21:46
[ + 11 - | ]

pampulla ojennukseen

[57576] [punikkia-pampulla.mp4] [1.53 MB] [853x480] [] []

punikki

(5)  · 

kommunisti

(87)  · 

pamppu

 · 

pekka siitoin

(35)
20.10.2021 03:00:26
#509287 [+4] Piilota Suosittele

Väkivalta lopettaa aika tehokkaasti.
Muistan kun oma sähköopettajani kertoi mitä tekivät parkkipaikoilla varastavalle porukalle. Niin lähti autostereot ja kaikki. Jäivät väijyyn talon porukalla ja kun näkivät, että rupeavat työn touhuun niin kävivät kiinni. Ottivat yhden kiinni ja hakkasivat. Päästivät sitten menemään, mutta ei ennenkuin saivat tiedon missä kyseinen jäbä asuu.

Lopuksi kerrottiin, että jos näistä autoista jotain vielä katoaa se olet sinä joka turpaan saa. Aivan sama oletko keikalla mukana. Sinä saat turpaasi.

Ei tulleet enää sille parkkipaikalle. Autot saivat olla rauhassa.
Kansalaishoidettuna on paljon tehokkaampi kuin valtion tuoma virkavalta. Kiinnioton jälkeen tekevät uudestaan ja uudestaan.

20.10.2021 20:12:44
#509420 [+1] Piilota Suosittele

>>509287
Nykyään valitettavasti some ja pari julkaistua valokuvaa aiheuttaa helposti pahoinpitelysyytteet tuollaisesta, vaikka tuollaisissa tapauksissa kunnon selkäsauna on paljon tehokkaampi keino ilkivaltaa ja varastamista vastaan kuin kalut ranteisiin, yö tai kaksi häkissä ja kevyt sakko <joka kuitenkin jää veronmaksajien maksettavaksi, koska loisiva sossurotta tekijänä tod.näk.). Onneksi asustelen itse sen verran syrjässä, että täällä uskaltaisi jo ihan korpioikeutta käyttää :D

[ 3 viestiä | ]