Pyöräilyviikonloppu Minskissä Pyöräilyviikonloppu Minskissä
Kot Kot
Sinipuna Sinipuna
Seksipeppu Seksipeppu
Maksa sano poks Maksa sano poks
Homoako? Homoako?
laiskuus potenssiin 10 laiskuus potenssiin 10
Seepra Seepra
Rauhanmitali Rauhanmitali
Smoking hot pussy Smoking hot pussy
Tuusi muusi :D Tuusi muusi :D
Nurmikko siistiksi Nurmikko siistiksi
Taikuri Max taikoi torakoita kax Taikuri Max taikoi torakoita kax
Onnenbörh :3 Onnenbörh :3
Nykyajan paskat vanhemmat Nykyajan paskat vanhemmat
Venyttely Venyttely
Vauhtimursu vääntää ripulipaskat Vauhtimursu vääntää ripulipaskat
Soutupyörä Soutupyörä
Mutta minä en ole normaali mies Mutta minä en ole normaali mies
Melonin vartia Melonin vartia
Tööt tööt Tööt tööt
pilviveikon smiley kaari pilviveikon smiley kaari
Rakas sisko Rakas sisko
Time Square Time Square
 708 näyttökertaa, 10 viestiä, 14.43 MB, 2 tiedostoa, 19.10.2021 19:39:28
[ + 6 - | ]

Tupakansavu paniikki uuuh.

[57568] [akanrillit.jpg] [0.07 MB] [827x988] [] []
akanrillit.jpg
[57567] [bx1qy.mp4] [14.37 MB] [406x720] [] []

paniikkikohtaus

19.10.2021 20:57:45
#509213 [+-] Piilota Suosittele

Mää tiiän yhen tyypin jota tupakansavu jahtas talon ulkopuolelta ulko-oven aukasun kautta käytävään, siitä sitten portaita myöten yläkertaan, siellä sitten postiluusta sisään ja sitten se savu jahtas sitä ympäri sitä kämppää. Se myös vihas koiria, kyttäs entisiä luokkakavereitaan kylillä, käveli liki tuntemattomien ihimisten asuntoihin ja/tai soitteli niille selittäen, että tarvii lainaa saadakseen ostettua netistä sukellusvälineet koska niissä on venttiili jota se tarvii rakenteilla olevaan ufoaan varten. Suojeli myös luontoa istuttamalla kokonaisen puun rakennustyömaalle, asu ainakin yhen kesän teltassa mettässä ja vissiin toisen mokoman puiston penkeillä.

Lisäksi se oli kiinnostunu kemiasta ja melekeen onnistu räjäyttämään ittensä leikkiessään tulitikkujen ja palavien kaasujen kanssa, kulki aseliikkeissä kyselemässä, että minkälaisia äänenvaimentimia niillä on, yritti sulattaa maksalaatikon alumiinia valaakseen muoviputkella pyssyn piipun, juoksi hätyyttelemässä kadun varrella ihmisiä jotka poltti tupakkaa koska savu tulee liikkeeseen pihan läpikin, kerto pomolle että ne kaikki on hengenvaarassa koska auringonvalo aiheuttaa myrkkykaasuja villaeristeissä. Lapsena se tosiaan keräs pulpettiin käyttämänsä räkäpaperit sekä tyhjät voinapit joista se aiko tehdä bensaa siihen ufoonsa. Se muuten kaiken lisäksi näki niitä lentäviä lautasia. Amikseenkin se pääsi jollain konstilla ja halus siellä pitää esitelmän oopiumista joten vuokras kaupungilta semmosen aarin tontin missä se kasvatti unikoita.

Nää on vaan niitä juttuja jotka tiiän ja joka ikinen on totta.

19.10.2021 22:01:05
#509231 [+4] Piilota Suosittele

Melkoista narina-puhetyyliä pitää. Epämiellyttävän kuuloista. Ja toisekseen. Jos itse huomaan röökinpolttajan vieressä, siirryn itse heti. Ei ole ongelma.

19.10.2021 23:22:31
#509258 [+4] Piilota Suosittele

Ennen muinoin luonto hoiti noin heikkokuntoiset kärsimästä (jos oikeasti on noin vaikeat vaivat) ennen toista tai kolmatta ikävuotta.
Mutta lähinnä tulee mieleen yhden työpaikan draamakuningatar joka oli aina tukehtumassa sisällä pihan tupakan savuun, työtovereiden ruoan tuoksuihin tai kun kuuli että lähettämön työntekijällä on kissa niin johan alkoi "niiskutus", ei siinä mitään tiedän kuinka vittumainen voi olla paha allergia, saati astma, mutta kyseinen ämmä haisi itse aina "vessanpesuaine" hajuvedelle kuin -90 luvun venäläiset nais turistit ja se ei muka vaikuttanut hänen "astmaansa" mitenkään.

20.10.2021 15:46:35 | 15:47:08
#509355 [+1] Piilota Suosittele

Kaveri on kanssa astmaatikko ja opetteli polttamaan joskus 17 vuotiaana ja veteli tupakkia siinä missä muutkin ellei jopa enemmän. Kyllähän se köhi ja räki sitten kanssa enempi, mutta ei sille mitään kohtausta koskaan tullut. Sittemmin lopettanut ja hieno suoritus. Onhan näitä astmoja eri tasosia, mutta kaverilla oli käsittääkseni aika paha kun sitä piti kokoajan seurata ja kantaa piippua mukana.

Edit: josta tulikin mieleen, että miksei tällä tylleröllä ollu piippua sitten mukana?

[ 10 viestiä | ]