MEEDIO MEEDIO
arvaa kuka arvaa kuka
body armor body armor
läskiperse läskiperse
kkk supermarket kkk supermarket
Koko kansan suosikki Koko kansan suosikki
transut on onnellisia transut on onnellisia
Heimosenkeimo theme song Heimosenkeimo theme song
matujen maa matujen maa
ihana nainen ihana nainen
Pylly Pylly
dannyn tacot dannyn tacot
downy montana downy montana
insallah brotha insallah brotha
Nariseva ovi Nariseva ovi
jäi kela massit saamatta jäi kela massit saamatta
power rankers power rankers
RAKETTIRYHMÄ RAKETTIRYHMÄ
trump fiction trump fiction
bolidigs :-DD bolidigs :-DD
Sillä välin flowidassa Sillä välin flowidassa
Tissit Tissit
vihreät nuoret vihreät nuoret
ammattimiehen korjaus ammattimiehen korjaus
 818 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.1 MB, 1 tiedosto, 27.01.2018 00:03:06
[ + 11 - | ]

Doping-kohu

[6327] [doping.jpg] [0.1 MB] [900x690] [] []
doping.jpg

doping

 · 

venäjä

(470)  · 

amerikka

(96)
27.01.2018 01:25:04
#23116 [+-] Piilota Suosittele

>>23114 Hehän ovat ottaneet vastuun virheistään, urheiluministeri on eronnut ja paljon muutakin on tapahtunut. Suurin ongelma on se, että muut eivät jostain syystä jää ketkuiluistaan kiinni samalla tavalla kuin venäläiset. Oikeudenkäyttö on puolueellista ja epäreilua.

27.01.2018 01:37:02
#23119 [+-] Piilota Suosittele

>>23116
''Oikeudenkäyttö on puolueellista ja epäreilua.''
Samaa mieltä.

Muttan ovat ottaneet vastuun vasta, kun eräät entiset tähdet ovat olleet sitä mieltä ja kun ei ole ollut muuta vaihtoehtoa.

Ja en puolusta tällä ketään. Haluan seurata puhdasta urheilua, joka on miltei mahdottomuus ikävä kyllä..

27.01.2018 01:43:47
#23122 [+-] Piilota Suosittele

>>23119 Nimenomaan! Puhdas urheilu huipputasolla on varmaan lähes aina pelkkä kaukainen haave. Ja en nyt mitenkään vähättele venäläisten virheitä, mutta olisi aiheellista tutkia myös muiden maiden urheilusankareita ja urheiluohjelmia yleensä yhtä tiheällä kammalla kuin venäläisiä. En aivan heti usko että kiinalaiset ja jenkit esimerkiksi ovat mitalitilastojen kärjessä pelkällä kaurapuurolla.

27.09.2018 20:54:03
#102079 [+-] Piilota Suosittele

Venäjällä se on aina vaan ollut järjesteltyä. Neuvostoliitosta lähtien. Katsokaa vaikka itä-saksalaisia urheilijoita ja mitä määriä heihin pumpattiin

[ 10 viestiä | ]