Muslimien dialogi Muslimien dialogi
Vahinko Vahinko
Oo viilee Oo viilee
THINGS ALEX JONES LIKES (SFM) THINGS ALEX JONES LIKES (SFM)
Paidat pois Paidat pois
Vähän mökkiremppaa Peran kanssa kjeh khejh Vähän mökkiremppaa Peran kanssa kjeh khejh
Avara ihmisluonto Avara ihmisluonto
Sillä aikaa Venäjällä Sillä aikaa Venäjällä
Satu Satu
Virgin vs. Chad Virgin vs. Chad
Elämäntavoitteet Elämäntavoitteet
seppo laitela ja ismo laitela seppo laitela ja ismo laitela
roopen paskan säästö takniikka roopen paskan säästö takniikka
Muutu mieheksi 24€ Muutu mieheksi 24€
NISTINULIKAT! NISTINULIKAT!
Dance of the Manwhore Dance of the Manwhore
Wheee! Wheee!
Räjähti Räjähti
Iloinen kaaos orbi Iloinen kaaos orbi
"Ei riemulla rajaa kun ladalla ajaa" "Ei riemulla rajaa kun ladalla ajaa"
Pakotetut porrasturvat Pakotetut porrasturvat
Jeccu Jeccu
Maija pisti pokseen Maija pisti pokseen
Leipoi kissan Leipoi kissan
 557 näyttökertaa, 13 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 04.08.2021 21:17:04
[ + 6 - | ]

Cäncelöinti maksoi 30.000€, ei kiinnosta paskaakaan


valavuori

04.08.2021 21:53:04 | 21:54:03
#486728 [+-] Piilota Suosittele

Kaiken maailman ransut sun muut pitäis jättää täysin huomiotta niin hyvin nopeasti nähtäisiin että niillä ei itse asiassa ole mitään merkitystä taikka valtaa.

04.08.2021 22:58:24
#486741 [+-] Piilota Suosittele

Mona Bling on inhottava ja ahdasmielinen rasistinatsi. Hänen kanssaan ei saa olla eri mieltä tai hän ottaa yhteyttä yhteistyökumppaneihin, työnantajiin, sukulaisiin, kavereihin.

Häpeällinen ihminen, nykypäivän pahimman luokan rasistinatsi.

05.08.2021 19:37:57 | 19:38:38
#486999 [+-] Piilota Suosittele

>>486935
Vituttaa ne raha määrät mitä urheilussa pyörii ja mitä siitä muut sitten kostuu? Muutaman tunnin televisio lähetyksen, joka loppujen lopuksi harvaa kiinnostaa. Urheilijat on yleensä pumpulissa pyöritettyjä tyhjäpäitä, joita pitää elämän läpi paapoa.

Ainut mihin huippu-urheilijoita yhteiskunta voisi tarvita olisi puolustusvoimien erikoisjoukoksi, mutta ei nämä voi edes käydä inttiä siinä missä muut. Ite näin pari, jotka jostain syystä oli panssarijääkäreiksi joutuneet. Toinen oli huippu-uimari ja se kelpasi lopuksi vain uimahallin vahdiksi ja toinen oli huippujuoksija ja laiskin paska, jolle saman joukkueen lihava mustalainenkin jäi toiseksi.

05.08.2021 20:41:18
#487027 [+1] Piilota Suosittele

>>486999 Oh boj... Jos lähdetään vaikka siitä että; "Urheilun ei pitäisi olla ammatti" -väitteet älyvapaudesta.. Mitenhän luulet että ne huippu-urheiliat ovat siellä huipulla, muuten kuin että ovat omistaneet kaiken aikansa sille mitä tekevät ja näin, suunnattoman TYÖN jälkeen, ovat saavuttaneet ne taidot joita he omaavat? Toisekseen, et ilmeisesti tunne kovinkaan montaa urheilijaa, jonka takia uskot hollywood stereotypioihin jostain vitun teini college leffoista, jossa on viisaat nörtit ja tyhmät urheilijat, mutta voin taata sinulle että nuo ovat melkoista paskaa..

Kolmannekseen "ainut mihin huippu urheilijoita yhteiskunta voisi tarvita.." anteeksi mitä vittua? Mihin vittuun yhteiskunta sitten tarvitsee sinun kaltaistasi idioottia?

[ 13 viestiä | ]