Getting Over It Speedrun Getting Over It Speedrun
Savut sille Savut sille
Kuvaotokset #22 Kuvaotokset #22
Otan kaljan Otan kaljan
Kuvaotokset #21 Kuvaotokset #21
Niin että otetaanko matsi? Niin että otetaanko matsi?
JOKU VUODENAIKA JA PERJANTAI JOKU VUODENAIKA JA PERJANTAI
wtf!? wtf!?
Olispa kaljaa Olispa kaljaa
porno on saatanasta porno on saatanasta
Monskuun kalenteri Monskuun kalenteri
WHEN THE PIZZA DELIVERY GUY IS AT 29:59 WHEN THE PIZZA DELIVERY GUY IS AT 29:59
Micro Transactions - Epic NPC Man Micro Transactions - Epic NPC Man
What the fu What the fu
En oo muuten vähään aikaan nauranut niin paljon kun nyt :D En oo muuten vähään aikaan nauranut niin paljon kun nyt :D
Kuvaotokset #24 Kuvaotokset #24
wtf!? wtf!?
Kissagifejä Kissagifejä
Angelina Jolie Angelina Jolie
Kuvaotokset #25 Kuvaotokset #25
puuttuva linkki puuttuva linkki
Se vaikea kysymys Se vaikea kysymys
Ismon sukupuolenvaihdos ja hedelmäpsykoosi Ismon sukupuolenvaihdos ja hedelmäpsykoosi
nimesi nimesi
 727 näyttökertaa, 13 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 04.08.2021 21:17:04
[ + 6 - | ]

Cäncelöinti maksoi 30.000€, ei kiinnosta paskaakaan


valavuori

04.08.2021 21:53:04 | 21:54:03
#486728 [+-] Piilota Suosittele

Kaiken maailman ransut sun muut pitäis jättää täysin huomiotta niin hyvin nopeasti nähtäisiin että niillä ei itse asiassa ole mitään merkitystä taikka valtaa.

04.08.2021 22:58:24
#486741 [+-] Piilota Suosittele

Mona Bling on inhottava ja ahdasmielinen rasistinatsi. Hänen kanssaan ei saa olla eri mieltä tai hän ottaa yhteyttä yhteistyökumppaneihin, työnantajiin, sukulaisiin, kavereihin.

Häpeällinen ihminen, nykypäivän pahimman luokan rasistinatsi.

05.08.2021 19:37:57 | 19:38:38
#486999 [+-] Piilota Suosittele

>>486935
Vituttaa ne raha määrät mitä urheilussa pyörii ja mitä siitä muut sitten kostuu? Muutaman tunnin televisio lähetyksen, joka loppujen lopuksi harvaa kiinnostaa. Urheilijat on yleensä pumpulissa pyöritettyjä tyhjäpäitä, joita pitää elämän läpi paapoa.

Ainut mihin huippu-urheilijoita yhteiskunta voisi tarvita olisi puolustusvoimien erikoisjoukoksi, mutta ei nämä voi edes käydä inttiä siinä missä muut. Ite näin pari, jotka jostain syystä oli panssarijääkäreiksi joutuneet. Toinen oli huippu-uimari ja se kelpasi lopuksi vain uimahallin vahdiksi ja toinen oli huippujuoksija ja laiskin paska, jolle saman joukkueen lihava mustalainenkin jäi toiseksi.

05.08.2021 20:41:18
#487027 [+1] Piilota Suosittele

>>486999 Oh boj... Jos lähdetään vaikka siitä että; "Urheilun ei pitäisi olla ammatti" -väitteet älyvapaudesta.. Mitenhän luulet että ne huippu-urheiliat ovat siellä huipulla, muuten kuin että ovat omistaneet kaiken aikansa sille mitä tekevät ja näin, suunnattoman TYÖN jälkeen, ovat saavuttaneet ne taidot joita he omaavat? Toisekseen, et ilmeisesti tunne kovinkaan montaa urheilijaa, jonka takia uskot hollywood stereotypioihin jostain vitun teini college leffoista, jossa on viisaat nörtit ja tyhmät urheilijat, mutta voin taata sinulle että nuo ovat melkoista paskaa..

Kolmannekseen "ainut mihin huippu urheilijoita yhteiskunta voisi tarvita.." anteeksi mitä vittua? Mihin vittuun yhteiskunta sitten tarvitsee sinun kaltaistasi idioottia?

[ 13 viestiä | ]