>>483061 Entinen kaveri kertoi kuinka lääkkeiden ja kaiken muun kehoon työntämänsä paskan takia jäi syömättä ja kun keho ei saanut tarpeeksi ravintoa tuottaakseen lämpöä ja koko ajan palelsi, niin iho alkoi kasvattaa hentoa karvaa. Pääsi kokemaan uudelleen sikiöaikaisen lanugon.
>>483061 Pitäähän se olla ku palelee. Hampaat ja hiukset tippuu, iho kuolee ku ei saa tarvittavia ravinteita mutta voi että on kiva olla vegaani. Mitä nyt elimistö tuhoutuu ja on varmasti kipuja jos jonkinlaisia, mutta ei haittaa. VOIKUKKIA PÄIVÄLLISEKSI NIIN ON HYVÄ OLLA!
Liha on luonnosta. Syön sitä paljon, joka päivä. Yleensä teurastamosta jalostettua.
Kunhan vittuilen, vegaanit saavat kaikki 22 aminohappoa kasveista oikealla ruokavaliolla, mutta he tarvitsevat B-vitamiinia, D-vitamiinia, sinkkiä ja rautaa. Muuten he näyttävät tuolta ja kuolevat pian.
Ihme, että toi on edes vegaanina saanu lapsen. Kun noillahan vege akoilla menee lisääntymis systeemit pois päältä kun on liian vähän ravintoa tarpeeks kauan.
[
8 viestiä
|
]
⭰
vegaanit uuniin
Olet murhaaja
Kuvasia
Vegaanit servattu
Parempien ihmisten ruokavalio
vegaaneille perus servaus
Söi lehtikaalia kerran
Lihansyöjä
Vitun ituhipit!
Nii saatana :D
vihreät de gröna
kjeh
Vegaani tajuaa.
Öisin ukulelea soitteleva kaljasieppo
Kirkkoherra, tasa-arvo ja vege
voimaa
vegaani
Vegaaniherkkua 😋
Tuli viereen pisulle syystä
opettaa samalla ottamaan kikkeliä suuhun
Vaikka itse oletkin kani niin kissasi ei välttämättä ole