Saattanut napsahtaa kunnon pikavoitto Saattanut napsahtaa kunnon pikavoitto
Purista perseellä normaalisti Purista perseellä normaalisti
Tämä tekeepi perjantait ;) Tämä tekeepi perjantait ;)
kumisuu kumisuu
Ei jaksa keksiä otsikoita 29 Ei jaksa keksiä otsikoita 29
Hiv onneksi poistaa turhat pois kuleksimasta Hiv onneksi poistaa turhat pois kuleksimasta
Anime Trump Anime Trump
X-Files X-Files
Piiloutumismestari Piiloutumismestari
Oi suuri ja mahtava Eurostoliitto! Oi suuri ja mahtava Eurostoliitto!
Shot placement theory Shot placement theory
Larppaajien tapahtuma Larppaajien tapahtuma
Moi mä oon Esa. Moi mä oon Esa.
Ei jaksa keksiä otsikoita 38 Ei jaksa keksiä otsikoita 38
Varamonitori hätätilanteita varten. Varamonitori hätätilanteita varten.
härkä härkä
Ei jaksa keksiä otsikoita 25 Ei jaksa keksiä otsikoita 25
Tuijote Tuijote
me me
Ensimmäinen kielioppinatsi Ensimmäinen kielioppinatsi
Kaapissa Kaapissa
Naurattaa. Naurattaa.
Linnulla oli nälkä Linnulla oli nälkä
kebabaa kebabaa
 675 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.49 MB, 1 tiedosto, 13.07.2021 22:50:08
[ + 1 | ]

Safe space, anal rape

[55154] [tiedosto.png] [0.49 MB] [722x389] [] []
tiedosto.png

pekka

(39)  · 

siitoin

(15)  · 

elokapina

(114)  · 

sekopäät

(18)
13.07.2021 23:35:08 | 23:35:22
#479865 [+-] Piilota Suosittele

En tiedä pojat teistä, mutta tuon etualalla olevan tummahiuksisen veisin kahville ja juttelisin ilmastoasioista. Ja koska luonto, en käyttäisi kumia sängyssä, vaan kastaisin paljasta. Upea nainen.

Tuota SKP:n anarkistia punaisissa pöksyissä voisi myös kokeilla, mutta kahleet ja piiskahan siihen tarvittaisiin. Ja sirppi. Ehdottomasti sirppi, koska SKP.

14.07.2021 06:41:53 | 06:43:11
#479891 [+-] Piilota Suosittele

>>479865
No kai ny normaali pekkaslainen mies tuikkais valkosta rööriä yhtä ja toista, mutta herraskansaisena miehenä sitten veisi juutalaisten saunaan lämpeämään, ettei ehtis pulla nousta uunissa.

ps. mikä vittu teitä vaivaa? Jos nuista jonkun veis kahaveetille niin Herramme komentajan tietenkin. Sillä ois kaikessa hulluudessaan paljon enemmän sanottavaa ku nuilla teroilla koko kuvassa.

14.07.2021 11:34:16
#479951 [+-] Piilota Suosittele

>>479891
Kyllä minä voin tuikata myös mustia, keltaisia, punastuneita, itsensä grillanneita tai vaikka sateenkaaren väreissä olevaa elonapinaa. Todennäköisesti kuitenkin kahleita, piiskaa ja suukapuloita ainakin tarvitaan, mutta elämässä tarvitaan monesti apuvälineitä.

15.07.2021 03:10:09
#480174 [+-] Piilota Suosittele

>>479951
Vaikka olis nahka minkä värinen tahansa niin peiton alla ei pippeli sen väriä mittaile kun yrittää ja yrittää, mutta ei onnistu ilman kuristuspantaa peeniksen juurella. Silloinkin koko nakki lähinnä pursuaa kasaan, koska potenssi on kadonnut joten kyse on lähinnä hyllyvän mössön änkeämisestä siihen välilihan kupeeseen. Ja aatella, että jotku rakentaa koko elämänsä sen pienen haisevan ja hikisen palasen ympärille. Sairasta semmonen on. Kyllä hyvää vittua tai miksei jopa persettäkin nuolasta, mutta rajansa kaikella, saatana.

15.07.2021 22:13:31
#480366 [+-] Piilota Suosittele

>>479891
Jos nuista jonkun veis kahaveetille niin Herramme komentajan tietenkin

Tää kyl. Ois varmaan mielenkiintosta juttuseuraa. Ja varmasti hyvä panee.

[ 7 viestiä | ]