Juustohampurilainen munalla ja maito mäyllä tovaritch Juustohampurilainen munalla ja maito mäyllä tovaritch
neliö ja kissanpennut :3 :3 neliö ja kissanpennut :3 :3
Milla testaa silareita Milla testaa silareita
kissageneraattori kissageneraattori
Perhekriisi. Perhekriisi.
Hehe Hehe
Sukupuoleen Sukupuoleen
Tässä on kaikki niin väärin.. Tässä on kaikki niin väärin..
Miestenhuoneen ovi jäi auki Miestenhuoneen ovi jäi auki
Isis-äidit Isis-äidit
Vesimelonin vartija Vesimelonin vartija
pieni kasa palluroita :3 pieni kasa palluroita :3
Koiro käy kuumana Koiro käy kuumana
Kiittämöttömyys Kiittämöttömyys
Sarjakuva Sarjakuva
halp* halp*
Voittamaton loppuvastus Voittamaton loppuvastus
Joulua vaan Joulua vaan
Kissa 2 Kissa 2
Äkäinen börh >:3 Äkäinen börh >:3
Home alone: First blood Home alone: First blood
Tekouskovainen Tekouskovainen
Al-ko hol Al-ko hol
viimenen kerta kun niitä muttereita kiristellään viimenen kerta kun niitä muttereita kiristellään
 955 näyttökertaa, 14 viestiä, 0.1 MB, 1 tiedosto, 29.06.2021 11:46:15
[ + 11 - | ]
👑 Plussatuin 29.06.2021.

Pride-bingo

[54838] [tiedosto.jpg] [0.1 MB] [857x960] [] []
tiedosto.jpg

29.06.2021 12:30:45
#476165 [+1] Piilota Suosittele

Ei sua kukaan ota tosissaan. Surullinen ja säälittävä keissi. Puuttumatta tähän mediaan toki. Setämiesten itku on toisaalta ihan hauskaa kuuneltavaa.

30.06.2021 10:04:49 | 10:06:19
#476515 [+-] Piilota Suosittele

Tuo ”En minäkään kaduilla huutele olevani hetero” on ihan mielenkiintoinen. Heterot saavat varsin vapaasti ilmentää rakkauttaan pussailemalla ja halailemalla julkisesti. Eri medioissa ja ohjelmissa heterot harrastavat seksiä parhaaseen katseluaikaan. Joka puolella näkyy omaa seksuaalisuuttaan pukeutumisella korostavia heteroita. Mutta luoja sentään jos jossain homot suutelee julkisesti tai kävelee kadulla nahkakamppeissa. Silloin on maailmanloppu lähellä, lapset ovat vaarassa ja ilman täyttää saastaisen homouden kaasu, joka muuttaa jokaisen heikon välittömästi ruskean reiän ritariksi.

Homoseksuaalisuuteen liittyy edelleen sairauden leima tai ajatus siitä, että nyt ei ole kyseessä ihmiselle sopiva normaali toiminta. Paljon on edistytty, mutta paljon on vielä tekemistä. Enää ei homostelu ole Suomessa sentään laitonta, mutta vielä löytyy käsittämätöntä vihaa ja vastenmielisyyttä kahden ihmisen väliseen rakkauteen. Siksi PRIDE.

[ 14 viestiä | ]