Öljyn lisääminen Öljyn lisääminen
Jonnet ei muista eikä uskalla Jonnet ei muista eikä uskalla
Hepokatti Hepokatti
Niin se aika juoksee Niin se aika juoksee
Sama suunta Sama suunta
valintojen mailma valintojen mailma
Ratsastusvideo Ratsastusvideo
Milla testaa silareita Milla testaa silareita
Mistä ongelmat johtuvat Mistä ongelmat johtuvat
Ilmastoremontti Ilmastoremontti
Katse jolla myös seurataan kinkun paistumista uunissa Katse jolla myös seurataan kinkun paistumista uunissa
kasa kasa
Punahilkka Punahilkka
Tylsää pelissä? Tylsää pelissä?
Tyhmä huumon >:3 Tyhmä huumon >:3
Kissa 2 Kissa 2
Läskisoosia Läskisoosia
Lääke jossa on potkua Lääke jossa on potkua
Kermit sings hurt Kermit sings hurt
ylläri pylläri ylläri pylläri
Jee Jee
vahinko vahinko
juuh elikkäs juuh elikkäs
Fakkkii vaan kaikille loppu kesäksi Fakkkii vaan kaikille loppu kesäksi
 926 näyttökertaa, 2 viestiä, 0.54 MB, 1 tiedosto, 20.06.2021 01:42:07
[ + 9 - | ]
👑 Plussatuin 20.06.2021.
👑 Katsotuin 20.06.2021.

mannerheimin tie

[54640] [mannerheimintie.png] [0.54 MB] [720x406] [] []
mannerheimintie.png

mannerheimin tie

 · 

elokapina

(117)  · 

kommunisti

(91)
20.06.2021 02:21:28
#473383 [+1] Piilota Suosittele

Elon apinat siellä hiippailevat muoviteltoissaan ja juoden muovipulloissa olevaa pullovettä.

Oikein ihastuttavia ihmisiä. Takuuvarmoja työteliäitä veronmaksajia, jotka levittävät "fiinejä" ideologioitaan apinanmukaisesti. Ohessa tietysti on tärkeätä, että köyhissä maissa voidaan edelleen tehdä 20 lasta per perhe ja tehdä väestönsiirto Suomeen ja tietysti näissä samoissa maissa voidaan meriin laskea mitä vain jätettä, koska on tärkeätä juuri täällä pohjolassa tehdä ylenpalttisia ilmastotoimia ajamalla työpaikat täältä niihin muihin maihin, jotka laskevat jokiin (ja sitä kautta meriin) mitä vain jätettä.

Kunnon sakot ja vankilareissu tarvittaisiin välittömästi. Se tuottaisi myös aikaa elonapinoille ajatella toimintaansa ja sitä, että tekisivät oikeasti konkreettisia tekoja maapallon hyväksi eivätkä estäisi hälytysajoneuvoja kulkemasta tai turhilla liikennekierroilla tuottaisi ylimääräisiä päästöjä.

20.06.2021 08:21:44
#473431 [+1] Piilota Suosittele

Kukaan heistä ei ole valmis tekemään työtä sen eteen, että maailmasta tulisi samanlainen kuin heidän idoelogiansa. Se on kiva öyhöttää, että tehkää jotain, tehkää. Maailmassa syntyy liikaa lapsia. Se syy on monen muun alku ja juuri.

[ 2 viestiä | ]