:D :D
Persujen idolit Persujen idolit
pipsan parhaat laihdutusvinkit pipsan parhaat laihdutusvinkit
sinulle on postia sinulle on postia
hapsin postilähetys hapsin postilähetys
Mikäs vittu tätä mediaa vaivaa? Mikäs vittu tätä mediaa vaivaa?
mp4 tiedosto mp4 tiedosto
we need trans people we need trans people
Mjäyy oon tää kissa Mjäyy oon tää kissa
käytätkö alkoholia käytätkö alkoholia
höhöö höhöö
ihana nainen ihana nainen
Tänään japanissa Tänään japanissa
Ihana nainen Ihana nainen
Ruotilaisessa metrössä Ruotilaisessa metrössä
Hyi saatana Hyi saatana
Ismo ja Seppo Ismo ja Seppo
pingviinien kanssa kiljua pingviinien kanssa kiljua
kauhiata ku sinä huuat noin kauhiata ku sinä huuat noin
Sain uuden oven jääkaappiin (pakastinlokero) Sain uuden oven jääkaappiin (pakastinlokero)
baker baker
tavja havonen tavja havonen
mannet antaa apuvirtaa mannet antaa apuvirtaa
Safe and s♂und Safe and s♂und
 834 näyttökertaa, 17 viestiä, 5.75 MB, 1 tiedosto, 15.05.2021 09:50:18
[ + 0 | ]

Jutkut jutkuilee

[53898] [tiedosto.mp4] [5.75 MB] [460x258] [] []

15.05.2021 17:07:18
#464265 [+-] Piilota Suosittele

Kunpa kaikki maailman juutalaiset painuis tuonne. Saisivat siellä käyttää kaiken tarmonsa rättipäihin sen sijaan että myrkyttävät länsimaita.

16.05.2021 00:15:58
#464343 [+-] Piilota Suosittele

"Vaikka Israel ei ole myöntänyt eikä kieltänyt ydinasettaan, sen oletetaan olevan Lähi-idän ainoa ydinasevaltio. Israel ei ole allekirjoittanut bioasekonventiota, joka kieltäisi siltä bioaseiden kehittämisen, valmistamisen ja varastoinnin."

...vitun jutkut..

16.05.2021 15:01:52
#464448 [+-] Piilota Suosittele

>>464440
Jos yrität provosoida, niin en asetu erityisesti kummankaan puolelle, mutta ota kantaa yksittäisiin tekoihin ja tuomitsen esimerkiksi kaikki siviileihin kohdistuvat iskut puolesta riippumatta.

21.03.2024 03:39:11
#607680 [+1] Piilota Suosittele

>>607676
Toki. Eihän tuolla meno ole mihinkään muuttunut. Juutalaiset ovat olleet juutalaisia siitä lähtien, kun heille joku läntti tuolla annettiin. Aina siitä lähtien ovat antaneet arabeille kyytiä, ja ajaneet heidän näkökulmastaan paskaväkeä mereen ja erämaihin ylivoimallaan.

Suhtautuminen täällä on toki muuttunut. Ennen vasurit hyppi silmille tosissaan jos asiasta joku mainitsi, mutta nyt haluavat jostain syystä heilaajaksi heilaajan tilalle. Tai jos ei nyt ehkä tilalle, mutta uusnatsien kaltaisiksi kuitenkin. Eli kuolema jutkuille, sieg heil vaan ja sen sellaista paskaa.

22.03.2024 02:45:40
#607992 [+-] Piilota Suosittele

>>607942 Ne on alkuperäisväestöä, ihan niin kuin australian aboriginaalit, poronhoitoalueen saamelaiset, amerikan intiaanit jne. jne.

Ei saa kohdella miten huvittaa vain siksi, että voi.

[ 17 viestiä | ]