kuuma koira kuuma koira
Korjasin kuvan Korjasin kuvan
original rae original rae
paska meemi paska meemi
Truth is.. the game was rigged from the start Truth is.. the game was rigged from the start
yleisön valinta yleisön valinta
Jutkujen lisääntymisriitti Jutkujen lisääntymisriitti
Mäykyvä Moshpit Mäykyvä Moshpit
Three million yes veri proud Three million yes veri proud
martti syrjä martti syrjä
Niggers are fine Niggers are fine
pesäpalloa pesäpalloa
Korttipeli-ilta Korttipeli-ilta
Vogel - Night City Vogel - Night City
peränkävijät peränkävijät
EA fail EA fail
Oli 3kk kennelissä, nyt pääsi loppuelämän kotiin :3 Oli 3kk kennelissä, nyt pääsi loppuelämän kotiin :3
Mun poni fursoona :3 Mun poni fursoona :3
WTF-juttuja WTF-juttuja
tämä on hienoa tämä on hienoa
Putum Putum
Ullatus majoneesi Ullatus majoneesi
jonne tranberg jonne tranberg
penis penis
 761 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 25.04.2021 10:34:14
[ + 1 | ]

Perskeko, suomen myyjät

[53321] [tiedosto.jpg] [0.05 MB] [629x417] [] []
tiedosto.jpg

kokoomus

(99)  · 

persut

(247)  · 

keskusta

(51)  · 

suomi myyty

 · 

saitteko mitä tilasitte

25.04.2021 13:22:56
#458783 [+-] Piilota Suosittele

Vaalipaniikkia ilmassa.

1) Kuvat kiteytyvät Keskustaan. Mainitulla Kempeleen kunnanjohtajalla on Sipilään tiiviit välit ja Keskusta mielessä

2) Päinvastoin kuin esimerkiksi Takaboxi-Peksun tapauksessa, pakolaisvaelluksessa ei roudattu tänne porukkaa. He vain tulivat. Kannattaa muistaa asiaa väärentämättä, että tuolloin koko Euroopan halki kulki mieletön määrä porukkaa - porukkaa, joka olisi pitänyt pysäyttää rajalle jo Eurooppaan tullessa.

Sen sijaan Haaviston suurissa lentoretkissä oikein hakemalla haettiin terroristeja 400 000 eurolla Suomeen.

Ohisalon pössypäissään tehdyistä luvuista, kuinka paljon integroitumattomia, työttömiä työnhakijoita ulkomailta pitäisi tänne tuoda veroprosenttia nostamaan, ei edes kannata puhua.

25.04.2021 14:16:34
#458801 [+-] Piilota Suosittele

>>458765
Ei tainnut kukaan saada tuolta hallitukselta haluamaansa. Erittäin herkullisena pidän sitä että tuo mainittu majoitus ei koskaan tapahtunut ja lopuksi se myi koko talon pestäkseen kätensä koko jutusta

>>458766
Miksi ei saisi ulista? Eikö argumentti ole että kun kaikista niistä tuolloin tukevasti hallituksessa istuneista persuista tuli sittemmin sinisiä eivätkä ne siten enää vaikuta nykyiseen perseuteen - tai, kuinka sattuikaan, mihinkään politiikkaan enää ollenkaan - niin olisi jotain edellytyksiä että sama ei tapahtuisi uudelleen

[ 6 viestiä | ]