Ey! Wake up mon! Ey! Wake up mon!
Loppuu se renkutus Loppuu se renkutus
Ajankohtainen kuva Ajankohtainen kuva
Otti kamunsa kuvan Otti kamunsa kuvan
Oikaisi... Oikaisi...
kananmuna kananmuna
Gorona nyd suomessa :DD Gorona nyd suomessa :DD
mannekiini mannekiini
Gamer cat Gamer cat
Paskapaperia Paskapaperia
Kolmas päivä karanteenissa. Kolmas päivä karanteenissa.
Nightwish - Ghost Love Score (Floor Jansen) Nightwish - Ghost Love Score (Floor Jansen)
Limppu Limppu
Röyhkeä ryöstö Röyhkeä ryöstö
hero of stalingrad hero of stalingrad
Suojamaski Suojamaski
muta iida muta iida
omavarainen kissa :3 omavarainen kissa :3
Turkin poliisit auttamassa laittomia siirtolaisia kreikan rajall Turkin poliisit auttamassa laittomia siirtolaisia kreikan rajall
natsi gondola natsi gondola
dick and pussy dick and pussy
nauti itsestäsi nauti itsestäsi
Aku tuumii Aku tuumii
Kipiä silimä Kipiä silimä
 516 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 11.04.2021 17:41:06
[ + 1 | ]

Kumoa tämä argumentti, pro tip: et pysty

[53002] [tiedosto.jpg] [0.07 MB] [1135x557] [] []
tiedosto.jpg

nationalismi

(5)  · 

persut

(245)
11.04.2021 22:48:56
#455767 [+-] Piilota Suosittele

Meikällä ollut useampi ulkomaalainen naisystävä ja kaikki ovat persuja asuttuaan suomessa pidempään, joten....

11.04.2021 22:54:27 | 22:55:44
#455769 [+-] Piilota Suosittele

Omaa maata pitää aina suojella ulkopuolisilta uhilta.

Tietyistä maista tuleva invaasio muodostaa jengejä ja rikoksia & sitä kautta turvallisuusuhkaa. Samoin integroitumattomien "osaajien" invaasio muodostaa taloudellisen uhan tukien kautta ja integroitumattomat muodostavat taas jengejä ja ovat rikosten polulla ja sitä kautta turvallisuusuhka.

Jos maahanmuuttaja toimii maassa maan tavalla ja sopeutuu normeihin tehden kaikkensa integroitumisensa eteen, hän myös alkaa suojelemaan maataan ulkopuolisilta uhilta.

Tästä syystä on paljon maahanmuuttajia, jotka eivät halua Suomeen pakolaisinvaasiota tai haittamaahanmuuttoa.

Tätä vain ei vihavasemmistolainen yleensä ymmärrä, koska vasemmistolaiseen vihaan kuuluu anarkia ja nykyrakenteiden rikkominen, jonka vuoksi esimerkiksi cancel-kulttuuri on vasemmistolaista.

13.04.2021 17:38:54
#456041 [+-] Piilota Suosittele

Mää en kätsää sitä et miks oma isänmaallisuus pakottais ketää vihaamaa muita? Niitte ei oo mikää pakko kulkee käsi kädes

[ 8 viestiä | ]